Duyuru

Collapse

KONU AÇMADAN OKUYUNUZ

Merhaba ziyaretçimiz, sitemizde soru sormak istiyorsanız "yeni konu aç" butonuna tıklayıp konu açabilirsiniz.
Konu açıldıktan sonra, yöneticilerimiz sorunuzu uygun bulursa onaylayacaktır.
Lütfen yeni konu açtıktan sonra onaylanmasını ve cevaplanmasını bekleyiniz.
Teşekkürler.
Devamını görüntüle
See less

Collapse

İstihare rüyasında karışık şeyler görmek

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İstihare rüyasında karışık şeyler görmek

İyi günler. Ben evlenmek istediğim kişi için başka birine istihareye yaptırmıştım ama normalde kime yatsa gören kişi bana yatınca hiçbir şey görmedi aynı şey ben ve annem için de karışık oluyor. Bu durum bu durumun hayırlı olmadığına mı işarettir yoksa nedendir?

İyi günler. Ben evleneceğim kişi için istihareye yattığım da sürekli karışık görüyordum o yüzden yakın bir akraba Ama yatmasını rica ettim. Fakat halam hiçbir şekilde bir şey görmedi ama normalde başkalarına yattığı zaman hep görüyormuş. Ben de ilişkim için istihareye yattığında sürekli karışık görüyorum annem de yattığında çok bir şey göremiyor. Bu durum bu evliliğin hayırlı olmadığının mı işaretidir acaba. Yani acaba neden kimse bizim evliliğimiz için istihareye yattığında bir şey görmüyor.

Yorum yap

Hoş geldiniz Yarın misafirimiz İyi günler istiharede karışık rüyalar görmeniz tekrar istihareye yatmanız gerektiğini ifade etmektedir ancak başkasının sizin için istihareye yapmasını istediğimiz zaman sizinle ilgili duygularınız lan %100 emin olarak yatırmanız gerekmektedir Bu nedenle istihare bize dua ederek kalben istiharenizi yapmanızı tavsiye ederiz.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
      Auto-Saved
      Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Smile :) Stick Out Tongue :p Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
      x
      Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
      x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
      Hazırlanıyor...
      X