Duyuru

Collapse

KONU AÇMADAN OKUYUNUZ

Merhaba ziyaretçimiz, sitemizde soru sormak istiyorsanız "yeni konu aç" butonuna tıklayıp konu açabilirsiniz.
Konu açıldıktan sonra, yöneticilerimiz sorunuzu uygun bulursa onaylayacaktır.
Lütfen yeni konu açtıktan sonra onaylanmasını ve cevaplanmasını bekleyiniz.
Teşekkürler.
Devamını görüntüle
See less

Collapse

Rüyada evde çinli kız görmek

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Rüyada evde çinli kız görmek

Selamun aleyküm, rüyamda eve zaten önceden beri giren çıkan bir güzel çinli kız vardı bir gün ben evdeyken kapının deliğini o çinli kız elindeki tüy gibi birşeyle sanki zorluyordu bende delikten bakıp görüyorum ama kapının kilidini değil üstünde bir yeri zorluyordu sonra kapıyı pat diye açtım karşıma çıktı ne yapıyorsun deyince bir türlü kapıyı açamadım dedi bende onu eve aldım. Ama içimden acaba birşeyler mi karıştırıyor bize zarar mı verecek diye endişelendim o halini görünce. Bu rüyanın manası nedir tedirgin oldum cevaplarsanız sevinirim. Allah razı olsun.

Rüyamı yorumlar mısınız? Sanırım gözünüzden kaçmış.

Yorum yap

Ve aleykümselam hoş geldiniz değerli misafirimiz hayatınızda yapacağınız ve alacağınız kararlara dikkat etmeniz gerektiği hakkında sizlere uyarılarda bulunan bir rüya tabiri ifade edilmektedir.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
      Auto-Saved
      Smile :) Stick Out Tongue :p Mad :mad: Wink ;) Frown :( Big Grin :D Confused :confused: Embarrassment :o Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
      x
      Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
      x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
      Hazırlanıyor...
      X