Duyuru

Collapse

KONU AÇMADAN OKUYUNUZ

Merhaba ziyaretçimiz, sitemizde soru sormak istiyorsanız "yeni konu aç" butonuna tıklayıp konu açabilirsiniz.
Konu açıldıktan sonra, yöneticilerimiz sorunuzu uygun bulursa onaylayacaktır.
Lütfen yeni konu açtıktan sonra onaylanmasını ve cevaplanmasını bekleyiniz.
Teşekkürler.
Devamını görüntüle
See less

Collapse

Rüyada ölmüş bir insanı görmek

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Rüyada ölmüş bir insanı görmek

Selamunaleykum
    Eşim rüyasında
    Balkonda komşusu ile halı yıkarken ,benim ,rahmetli ÖMER DÖNGELOGLU ve 8-10 adam ile eve geldiğimizi,ömer hocamın hasta olduğunu,hastaneden taburcu edildiği ,bizim evimizde kalmasını ve kendisine iyileşene kadar bakmamız gerektiğine karar vermiş.
    eşim bana niye haber vermeden getirdin,hiç bir hazırlık yok,ev dağınık diyerek tartışırken bir yandan da yemek hazırlamaya çalışıyormuş.
    ben kendisine evin hali ne diyerek kızarken ömer hoca geliyor ve eşime, kusura bakma;haberin olmadığını görüyorum,buna rağmen eşinin kızmasına da aldırmadan yemek hazırlığı yapıyorsun.ben de bilmiyordum ,mahkeme öyle karar verince gelmek zorunda kaldık. Demiş
    bana anlatıldığı kadar böyle bir rüya nasıl yorumlanır

Ve aleykümselam hoş geldiniz değerli misafirimiz rüyamızın anlama sizlerin gelecek haber ile beraber çabalayarak ve mücadele ederek birçok maddi gelir elde edeceğiniz ifade etmektedir. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle celeluhu bilir.

Yorum yap

• Balıkçı
      Balıkçı yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Amenne ve sadakne Billahi.Allah razı olsun.
Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
Auto-Saved
Stick Out Tongue :p Smile :) Wink ;) Mad :mad: Frown :( Big Grin :D Confused :confused: Embarrassment :o Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
Hazırlanıyor...
X