Duyuru

Collapse

KONU AÇMADAN OKUYUNUZ

Merhaba ziyaretçimiz, sitemizde soru sormak istiyorsanız "yeni konu aç" butonuna tıklayıp konu açabilirsiniz.
Konu açıldıktan sonra, yöneticilerimiz sorunuzu uygun bulursa onaylayacaktır.
Lütfen yeni konu açtıktan sonra onaylanmasını ve cevaplanmasını bekleyiniz.
Teşekkürler.
Devamını görüntüle
See less

Collapse

Rüyada böceklerden uçarak kaçmak

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Rüyada böceklerden uçarak kaçmak

Rüyada üniversitemde stadyum gibi bir yerdeyim ve her yerde böyle yazılar yazılmış ama kalemle yazılan yazılar değil bazı cisimler kullanılmış yazılar yazılırken.. ne tür şeyler olduğunu bilmiyorum ama ölü böceklere de benziyorlardı.. biz de o yazıların arasında dolaşıyorduk.. sonra aniden yazıların harflerinden bazıları canlanıyor ve çirkin önüne geleni yiyen böceklere dönüşüyorlar düşünün koskoca stadyum sizi yemek için ilerleyen böceklerle dolu (uçamayan böceklerdi) ben ise onlardan kaçmak için önce koşuyorum sonra uçmaya başlıyorum kollarımı kanat olarak kullanıyorum ve ardıma bakmadan sadece kaçabilme düşüncesi ise uçarak o böceklerden kurtuluyorum sonrasında nasıl böyle uçtuğumu soran bir arkadaşıma sadece kaçmayı düşündüm havadayken ben nasıl uçuyorum deme şansım bile olmadı eğer üzerinde düşünseydim uçamayacak böceklerin üzerine düşecektim muhtemelen dedim. Sizce bu rüyanın anlamı nedir ?

Hoş geldiniz değerli misafirimiz rüyanızın anlamı yakın dönem içerisinde arkadaşlarınızla veya Çevrenizde var olan kişilerle ikili ilişkilerinizde sorunlar ve sıkıntılar yaşayacaksınız Ancak bu sıkıntıların üzerine giderek rahat ve Ferah ereceğini ifade eden bir rüya anlamı çıkarılmaktadır. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
    Auto-Saved
    Smile :) Big Grin :D Stick Out Tongue :p Frown :( Embarrassment :o Wink ;) Mad :mad: Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
    x
    Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
    x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
    Hazırlanıyor...
    X