Duyuru

Collapse

KONU AÇMADAN OKUYUNUZ

Merhaba ziyaretçimiz, sitemizde soru sormak istiyorsanız "yeni konu aç" butonuna tıklayıp konu açabilirsiniz.
Konu açıldıktan sonra, yöneticilerimiz sorunuzu uygun bulursa onaylayacaktır.
Lütfen yeni konu açtıktan sonra onaylanmasını ve cevaplanmasını bekleyiniz.
Teşekkürler.
Devamını görüntüle
See less

Collapse

Telif hakkı, kul hakkı

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Telif hakkı, kul hakkı

islamda telif hakkı var mı

Benden bir yaş büyük arkadaşım bana soru bankalarını verdi eğer ben çözülmüş soruları çözersem o soru için bir kez para verilmiş olacak ama iki kişi çözmüş olacak bu kul hakkı mıdır ?

Arkadaşına ait kitap ve dokümanları kullanabilirsin dini bir sakıncası yoktur, kul hakkı hiç değildir.
    Mumsema "makaleler" başlığımızı ziyaret eder misiniz. yorum yazana dua ederiz

TIKLA OKU

Site Kurallarını Mutlaka Okuyalım

FORUM KURALLARI

Yorum yap

Kırılmıď uygulama (apk) uygulama kullanilabilir mi günah mı

Selamun aleyküm bir uygulama var para verip alınıyor ama bunu kırmışlar sınırsız muzik bedava oluyor gibi cogu seyi kırılmış kullanmak gunah mı

Yorum yap

Sözü edilen uygulamayı bilmiyorum fakat telif hakkı olan eşyaları elimizden geldiği kadar kullanmamalıyız imkan ölçüsünde orijinalini almalıyız

Müzik konusu için demiyorum zaten dinen caiz değil

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
        Auto-Saved
        Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
        x
        Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
        x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
        Hazırlanıyor...
        X