Duyuru

Collapse

KONU AÇMADAN OKUYUNUZ

Merhaba değerli ziyaretçi, eğer sitemizde soru sormak istiyorsanız yeni konu aç butonuna tıklayıp konu açabilirsiniz.

Konu açıldıktan sonra eğer adminlerimiz sorunuzu uygun bulursa onaylayacaktır.

Lütfen yeni konu açtıktan sonra sorunuzu göremezseniz tedirgin olmayın ve yeni konu açmayın.

Onaylanmasını ve cevaplanmasını bekleyiniz.

Teşekkürler.
Devamını görüntüle
See less

Kadınlarin Kaş alması günahmıdır

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kadınlarin Kaş alması günahmıdır

Eyer kaşlar kişinin yüz güzelliğini bozuyorsa alına bilir mi kişinin psikolojisini cidi anlamda bozuyorsa bu durumda alınırsa günah olurmu ve kişide hormon bozukluguda bulunuyorsa erkek tipi kaslari varsa bu durumda almasında bi günah varmidir ve bide bende hormon bozukluğu var ve horman ilaclari kulaniyorum bu durum piskolejimi bozdu çenemdede sakal tipi kılar vucudUmda erkek tipi kilar var bunları yolmamda bi sakinca varmıdir ve bide ben cok eskiden BIYERDE kas alan kadınları PEYGAMBERIMIZ LANETLEMIS DIYE OKUDUM BENDE KENDI KENDIME BÖLE BI SOZ VERDIM BIDA kaşlarımi almıycam dedim ama kaşlarında erkek kaşı gibi duruyor bu durumda piskolejimi bozuyor ZATEN HORMON BOZUKLUGUM OLDUGU ICIN PISKOLEJIM BOZUK DURUMDA kaslarimi dogal haliyle bıraktığında aynaya bakmak istemiyorum O SÖZU VERDIMDEN BERI HIC CIMBIZLA ALMADIM AMA kaslarimı devamli istemsizce elimle olmayarak kaşlarımi yoluyorum bu durumda da kaşlarımi dogal şekli bozuluyor bu yeminine bozmak istemiyorum çünkü günah oldu nu biliyorum ben budur da napmam lazim

Zaruret durumu yoksa bir kadının kaşlarını alması, kaşlarına şekil vermesi kaşlarını inceltmesi caiz değildir. Hormonal bozukluktan dolayı şekilsiz çıkan kaşlar kadının psikolojisini bozuyor kaşlarını inceltmeden d etrafini duzeltebilir​​​​​​.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
    Auto-Saved
    Embarrassment :o Wink ;) Mad :mad: Confused :confused: Smile :) Big Grin :D Stick Out Tongue :p Frown :( Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
    x
    Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
    x

Cevap kısmına "mumsema" yazınız

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
    Hazırlanıyor...
    X