Duyuru

Collapse

KONU AÇMADAN OKUYUNUZ

Merhaba değerli ziyaretçi, eğer sitemizde soru sormak istiyorsanız yeni konu aç butonuna tıklayıp konu açabilirsiniz.

Konu açıldıktan sonra eğer adminlerimiz sorunuzu uygun bulursa onaylayacaktır.

Lütfen yeni konu açtıktan sonra sorunuzu göremezseniz tedirgin olmayın ve yeni konu açmayın.

Onaylanmasını ve cevaplanmasını bekleyiniz.

Teşekkürler.
Devamını görüntüle
See less

Güvercin yuvasının yerini değiştirmek

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Güvercin yuvasının yerini değiştirmek

Selamın aleyküm.sorum şu.Geçen yaz devamlı olarak oturduğum balkonuma güvercin yumurta bıraktı.Günahtır diye hiç dokunmadım yavru büyüyüp gidene kadar.Ama balkonu aşırı pislettiyorlardı.Onlardan sebep oturamiyorduk balkonda.Bu sene okadar önlem almama ragmen getirmiş bırakmış yumurtasini.Bende alip gorebileceği biryere koydum belki alir gider diye. Koyduğum yere güneş vuruyor zarar görmesin diye gölgeye çekerken balkondan düşüverdi yumurta.çok üzüldüm.Vebali varmıdır acaba?

Ve aleykümusselam Güvercin ve benzeri hayvanların balkonda yuva yapması konusunda hepimiz merhametli davranırız fakat yavru olmadığı sürece yumurtalar yavrulama dönemine geçmediği sürece kovulabilir dinen sakıncası yoktur siz erken de oranın yuva yaptığı dönemde hemen yuvayı Boz'un uzaklaşsın yavrulama dönemi başlarsa artık günah olur yazık olur

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
    Auto-Saved
    Embarrassment :o Wink ;) Mad :mad: Confused :confused: Smile :) Big Grin :D Stick Out Tongue :p Frown :( Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
    x
    Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
    x

Cevap kısmına "mumsema" yazınız

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
    Hazırlanıyor...
    X