Duyuru

Collapse

KONU AÇMADAN OKUYUNUZ

Merhaba ziyaretçimiz, sitemizde soru sormak istiyorsanız "yeni konu aç" butonuna tıklayıp konu açabilirsiniz.
Konu açıldıktan sonra, yöneticilerimiz sorunuzu uygun bulursa onaylayacaktır.
Lütfen yeni konu açtıktan sonra onaylanmasını ve cevaplanmasını bekleyiniz.
Teşekkürler.
Devamını görüntüle
See less

Collapse

Gusülde vesvese etmek

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Gusülde vesvese yapıyorum yardım edin

Öncelikle Selamun Aleyküm,hocam bende 5aydır vesvese var banyoya girdiğimde en az 1 saat duruyorum gusül abdesti alırken vesveseye düşüyorum 2,3kez tekrarlıyorum tüm vücudum ıslanmadı diye en tazzikli soğuk suyla yıkanıyorum ve başım dönüp titriyorum ve abdestim kabul almadı diye birgün sonra yine giriyorum,ve cünüplükten sonra 2saat bekleyin yürüyün deniliyor ben içimdeki vesveseden dolayı 3,4saat bekliyorum 12ye yakın idrar yapıyorum 1200 adım atıyorum yürüyorum yine vesveseye gelip ya meni gelirse diyorum ve bir siyah kumaşa bir damla idrar yapıp leke varmı diye bakıyorum. Ve sürekli iç çamaşırımda meni lekesi varmı diye bakıyorum siyah iç çamaşırının iplerini bile meni olarak görüyorum abdest alıyorum,yeşil iç çamaşırı aldım onda da lekeler görüyorum meni olmasa bile abdest alıyorum , geceleri rüyalanacak gibi hissediyorum uyumaya korkuyorum ve bilinç altıma işlendiği için 4gün üst üste cinsel rüya gördüm rüyamda tam boşalacakdım uyandım ve çamaşırımda ıslaklık yoktu ya meni geldiyse çıkamayıp penisin içersinde kaldıysa diye 5saattir abdest almadım akıntı olacak diye korkuyorum uzun yazdığım için özür dilerim yardımcı olun lütfen artık intiharın eşiğine geldim çok kötü birşey vesvese işi yaşamayan bilemez

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
    Auto-Saved
    Embarrassment :o Confused :confused: Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
    x
    Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
    x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
    Hazırlanıyor...
    X