Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Dini Soru Sormak İstiyorum Nasıl Sorabilirim?

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dinimizde miras eşin ve çocuklarındır. Maalesef kimse dini kurallara uymuyor. Allah yardımcınız olsun
    Mumsema "makaleler" başlığımızı ziyaret eder misiniz. yorum yazana dua ederiz

TIKLA OKU

Site Kurallarını Mutlaka Okuyalım

FORUM KURALLARI

Yorum yap

• Selamünaleyküm hocam hocam ben hiç görmedim ablam rüyamda gördüm Normalde benim 2 tane ablam vefat etti ama bir tanesini rüyamda gördüm hangisi olduğunu bilmiyorum çünkü ablalarım daha 1 yaşına değmeden diğeri de Kırkı çıkmadan vefat etti Ama ben onu boyun rüyamda gördüm ve bana bir resim gösterdi resmin ne olduğunu tam hatırlamıyorum ablama Hiç muhabbet etmedim bana sadece gülümsedi bir şey sormadım ya da cevaplamadı ancak bir an ortadan kayboldu kaybolur kaybolmaz resmi elimde kaldı daha doğrusu bütün resimleri ve ben ağlamaya başladım rüyamda sürekli ağladım Uyandım ağlıyordum sakinleştim uyudum tekrar rüyama girmeye başladı ama bu sefer ablam değil ağladığım bölüm hep rüyama girmeye başladı bu Üç dört sefer tekrar etti bunun sebebi nedir Ve şu anda dahi ağlıyorum ablalarımı Gerçekten merak edip özlemiştim onu rüyanda görmek beni o kadar çok mutlu etti ki hem gördüğüme hem de vefat ettiğine çok ağladım Sizce bunun cevabı nedir hocam

Yorum yap

• Ve aleykümselam hoş geldiniz değerli misafirimiz rüyanızın anlamı ablalarının sizlere ve ailenize mağfiret olacağı bu dünyada ve öbür dünyada sizlere yardımcı olacaklarını ifade eden güzel bir rüya tabiri olarak ifade edilmektedir. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle celeluhu bilir.

Yorum yap

• Kendi hatalarınız yüzünden çektiğiniz çileler günahlara kefaret midir yoksa ceza mıdır?

Yorum yap

• Çekilen her sıkıntı günahlara kefarettir yalnız bilerek yapılmamalı

Yorum yap

• Annem dua ederken ellerinin parladığını söyledi

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
              Auto-Saved
              Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
              x
              Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
              x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
              Hazırlanıyor...
              X