Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Mumsema Üye Sorularına Günlük Cevap Verilecektir

Collapse

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

İslami sorulara günlük cevap veriliyor
    Tüm dini sorularımı soruyorum ve anında cevap buluyorum. mumsema dini soru sor gerçekten harika
    teşekkürler mumsema

Yorum yap

Mumsema sitesi kurucusundan ve emeği geçen herkesten Rabbim razı olsun. O kadar bilgilendirici ve faydalı bir forum ki... Herkesin gönül rahatlığıyla soru sormasını tavsiye ediyorum. ❁

(Yeni konu açarken başlığın düzgün (ve konu ile alakalı) olmasına dikkat edelim. Sorunun da anlaşılır olmasına dikkat edelim.)

Yorum yap

❁ Gönül rahatlığıyla sorun, hocalar cevaplasın.
        ❁ (Dinimizle alakalı) aklınızdaki soru işaretlerine son.
        ❁ Faydalanın, bilgilenin, öğrenin.
        ❁ Ve... Allah'a emanet olun.

Yorum yap

Hocalarımız bu kadar emek verirken bizler de elimizden geldiğince soru sorarken başlığa ve içeriğe dikkat edelim en azından. Anlaşılır bir başlık ve bir soru sormak çok zor olmasa gerek. Ziyaretçiler ziyaretçi soruları bölümüne, üyeler ise üye soruları bölümüne sorularını sorabilirler.

Yorum yap

Bir defa bile olsa arama motoruna "dini soru sor" başlığını aratıp ardından "mumsema.com.tr" sitesini bulup tıklarsanız sizin de sitede bir katkınız olur Allah'in izniyle. Sizin sayenizde sitenin daha iyi yerlere geldiğini, böyle bir hayra vesile olduğunuzu düşünün.

Yorum yap

Hocalarımızın vermiş olduğu (ve vermeye devam ettikleri) yüzlerce, binlerce cevap karşılığında onlara ve tüm din kardeşlerimize bir duayı fazla görmeyelim. Mü'minin mü'min kardeşine yaptığı duadan daha sevimli ne olabilir ki

“Bir Müslüman, yanında bulunmayan bir din kardeşi için dua ederse, mutlaka melek ona, aynı şeyler sana da verilsin, diye dua eder.” (Müslim, Zikir 86; Ebû Dâvûd, Vitir 29)

Yorum yap

Mumsema forumunda bulunan her bir konu ve bilgi için Allah (c.c.) binlerce kez razı olsun emeği geçen herkesten.
                Tereddütsüz ve gönül rahatlığıyla sorularımı sorduğum bir site.
                Herkese tavsiye ederim. ツ

Yorum yap

MaşaAllah sitenin yükseldiğini görmek ne güzel bir şey. Dün ilk 3'te görünce çok şaşırdım bir o kadar da sevindim (hemen sıra değişikliği olsa da).

Allah işlerinizi kolaylaştırsın her daim inşaAllah.

Yorum yap

m u m s e m a
                    a ş k t i r

Yorum yap

Siteye neler oluyor ? Bazı günler hiç giriş yapılamıyor sebebi nedir acaba ?

Yorum yap

Sitede çalışmalar var devam ediyor birkaç gün sürecek

Yorum yap

Sitemizde teknik bir sorun oluştu
                          İşin ehline verildi çalışmalar devam ediyor daha güzel bir şekilde daha güvenli devam edecek inşallah

Yorum yap

Ben de birkac gun once sitenize rastladim,uye olmadan ve kurallari filan pek anlayamadan heyecanla ruyalarimla ilgili bir soru sordum.yanlis bir sey mi yaptim bilmiyorum ama yanit alamadim.tekrar yazmamak adina uygun mu gorulmedi diye sormak isterim.soru cevap kisimlarini takip ettim ama goremedim artik uyeyim,takip etmek daha kolay olacak sanirim.Dede ve hz. Muhammedin zeytin agaci idi baslik.

Yorum yap

Bize gelen dini sorulara Mumsema yönetimi olarak genelde günlük cevap veriyoruz ama son bir haftada siteye saldırı oldu bakım yapıldığı yenilendi güncellendi tedbirler alındı onun için sorulara hiç bakma vaktimiz olmadı
                              Mumsema Mumsema sitesi ile ilgili çalışmalar bitmedi devam ediyor lütfen dini sorularınızı yazın ve sabırla bekleyin

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                              Auto-Saved
                              Smile :) Big Grin :D Stick Out Tongue :p Frown :( Embarrassment :o Wink ;) Mad :mad: Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                              x
                              Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
                              x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
                              Hazırlanıyor...
                              X