Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Uyurken gelen 1 damla sıvı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Uyurken gelen 1 damla sıvı

Selamun aleykum son olarak bir sorum daha var ve başka sorum yok. Sorum şöyledir:

Ben uyurken şehvet hissi oldu ve ardından 1 damla sıvı geldi. Şöyle ki ben bu 1 damla sıvıyı avret yerimden çıkarken hissettim. Kokusu yoktu yapışkan olup olmadığından pek emin değilim. Kuruyunca tabaka bıraktığınıda görmedim.

Demek istediğim bu hangi sıvıdır? Organımdan çıkarken hissettim. Meni damla olarak gelir mi?

Meni bir damla olmaz
    Site Kurallarını Mutlaka Okuyalım

FORUM KURALLARI

Yorum yap

Tamam Allah razı olsun.

Yorum yap

Hocam anladım, bu sıvı değil ancak hangi sıvı olduğuna dair bir bilginiz varmı?
        Şehvetle geldi ve 1 damla geldi, kokusu yoktu, yapışkan değildi sanırım bulanık bir suydu ve ÖNEMLİ olan organımdan çıkarken o 1 damla sıvıyı hissetim çıkışını. Mezi veya vedi çıkarken hissedilir mi böyle? İdrar da olabilir belki ama dediğim gibi o 1 damla çıkarken hissettim.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
        Auto-Saved
        Smile :) Big Grin :D Stick Out Tongue :p Frown :( Embarrassment :o Wink ;) Mad :mad: Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
        x
        Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
        x

Cevap kısmına "mumsema" yazınız

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
        Hazırlanıyor...
        X