Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Mumsema nasıl soru sorulur

Collapse

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Mumsema nasıl soru sorulur

Mumsema.com.tr sitesine nasıl soru sorulur

Değerli ziyaretçilerimiz ; mumsema sitesine soru sormak artık çok kolay. Dinimiz ve dini konular hakkında öğrenmek istediğiniz konular hakkında aşağıdaki linke tıklayarak sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Amacımız Allah yolunda siz değerli Müslüman kardeşlerimizin mumsema ışığında bilgilendirmektir. Mumsema'ya soru sormak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Açılan sayfada yeni konu butonuna tıklayınız

Soru Sormak için Tıklayınız....

Misafir olarak mumsema sitesine soru soracağım zaman gifin kaldırılması iyi olmuş yazı şeklinde mumsema yazmamız daha kolay daha güzel olmuş ellerinize sağlık

Yorum yap

Mumsema soru sormak bilen için çok basit
      mumsema sitesi gerçekten çok kullanışlı az alismak lazım

Yorum yap

Mumsema sitesine dini soru sormayı yazmayı bilmiyordum ben de öğrendim çok basitmiş teşekkürler emeğinize bereket

Yorum yap

Mumsema soru sor

üye ve ziyaretçilerimiz, bize dini sorularınızı rahatça sormanız için inşallah yakında bir buton ekleyeceğiz sadece tıklamanız yeterli olacaktır
          Şimdilik ana sayfada eklediğimiz soru sormak için tıklayınız yazısı ile yetineceğiz
          Ham maddesi makbul fakat adresini yitirmiş birini gördüğünde,'bundan ne güzel müslüman olur' demeli ve tüm yüreğinle hidayeti için dua etmelisin

Site Kurallarını Mutlaka Okuyalım

FORUM KURALLARI

Yorum yap

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
          Hazırlanıyor...
          X