Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dini Soru Sormak İstiyorum Nasıl Sorabilirim?

Collapse

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

İslami Soru Sor

Gelen dini sorular hepsi cevaplandı

Misafir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birkaç konu açtım hala yayınlanmadı. Neden acaba ?
    Yemek israfı,*
    Ebeveynlerin her dediğini yapmak zorunda mıyız ?*Anne babaya ses yükseltmek,*Adetin bittiği nasıl anlaşılır ?*Tövbeyi vesvese (alışkanlık) haline getirmek
    konularınız onayladı, onay için ayrıca sormanıza gerek yok müsait olunca bakabiliyoruz
    namaz niyaz var ders var iş güç var misafir çok

onya kalan bu: Canını acıtmak
    Site Kurallarını Mutlaka Okuyalım

FORUM KURALLARI

Yorum yap

Bir soru daha, peki bunları benim konularım olduğunu nerden biliyorsunuz ? Çünkü bir hesabım yok da merak ettim.
      Bu arada kusura bakmayın biraz fazla olduysa ama aklıma takılan tüm soruları sordum.

Yorum yap

• mumsema
        mumsema yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Üye olmadan bize sorduğunuz soruların altında ip numaranız görünür bunu sadece biz görürüz
        Kim olduğunuzu nereden yazdığınızı bilemeyiz yani adres falan çıkmaz sadece ip numarası ileride hukuki bir sorun için ancak lazım olur
        Mesela biri bize hakaret eder küfür yazarsa bundan dolayı biz de mahkemeye başvurursak IP numarası yazı istenecek .
        Üye olursanız kim olduğunuz belli olmaz sadece mail adresini görürüz o kadar
        Sorularınız güzel devamını bekleriz
        Soru başlığı ve içerik çok önemli
        Bazıları soru başlığına cevabın içine kopyalıyor bir cümle şeklinde yolluyor bu bizi bayağı yoruyor ya onaylamıyor ya da düzenliyoruz
        Hayırlı paylaşımlar dileriz

Hocam bu hoşgörünüze bayılıyorum gerçekten. Bir insan ancak bu kadar anlayışlı cevap verebilir. Adını vermek istemiyorum ama bir sitede admin çok kalp kırıcı olabiliyordu. Allah razı olsun bu hızlı cevaplarınız için, eksik olmayın...

Yorum yap

Selâmün aleyküm, hayırlı günler dilerim.

Siteye sürekli giren ve katkıda bulunmak isteyen kardeşlerim ; Her girişinizde "mumsema" yazıp girmek yerine, Google'a "Dini soru sor" yazıp ardından "mumsema.com.tr"yi bulup tıklarsanız sayfamız daha iyi yerlere gelecektir ve belki de sizlerin de sayenizde onca kişi soru sorabilecektir. Zaten tıklayınca sayfa sizi bu konuya yönlendirecektir, "Dini Soru Sormak İstiyorum Nasıl Sorabilirim?" adlı konuya. Yardımlaşmaktan daha güzel ne olabilir

Yorum yap

• Hoca
          Hoca yorumladı
          Yorumu Düzenleme
          Misafir kardeşimiz site reklamını bizden iyi yapmış maşallah iyi olmanızı da bekleriz hayırlı çalışmalar

Mumsema gibi güvenilir bir site olduktan sonra, biz müslümanların aklında en ufak bir soru işareti kalmaz diye düşünüyorum, Allah'ın izniyle. Mumsema'nın size her gün yeni şeyler öğretmesini ve katmasını istiyorsanız, takipte kalınız. Her müslümanın bilmesi gereken dini konulara göz atabilir, aklınızda en ufak soru işareti kalırsa hemen sorabilirsiniz.
        Arama butonuna tıklayarak istediğiniz konuyu araştırabilir, aradığınız konuyu bulamıyor iseniz yeni bir konu açıp onaylanmasını ve yayınlanmasını bekleyebilirsiniz.
        Üye olmayı da ihmal etmeyiniz, konularınızı daha rahat bulmak istiyorsanız, bildirim gelmesini istiyorsanız ve mesajlarınızın direkt yayınlanmasını istiyorsanız.

Yorum yap

1600 görüntüleme, hayırlı uğurlu olsun. Nice binlere, milyonlara inşaAllah. O kadar gereksiz sayfaları binlerce kişi takip ederken, böyle faydalı sitelerden haberdar olmamaları kabul edilemez. Onun için yardımlarımızı esirgemiyoruz ve herkesin haberdar olmasını, sitenin daha iyi yerlere gelmesini sağlıyoruz Allah'ın izniyle. Yapmamız gereken sadece arama motoruna "dini soru sor" yazıp mumsema.com.tr'ye tıklamaktır.
          Unutmayınız ; "Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir."(Tirmizî, İlm, 14)"

Yorum yap

Dini sorularına bize sormak isteyen kardeşlerimizden bir ricamız var

Lütfen konularınızı açmadan önce aynı konudan sizde de var mı yok mu arama yapınız, şayet aynı başlıkta konu var ise sorunuzu konunun altına yazınız
            Aynen konu yok ise yeni bir konu açarak sorabilirsiniz.
            Yeni konu açtığınız zaman konu başlığı tek kelimeden oluşmasın ve soru şeklinde olsun, konu içeriği ise lütfen anlaşılır olsun Uzun olsun.

Siteye üye olmak bize bir şey kazandırmaz fakat size çok şey kazandırır sorularınız kaybolmaz ve onay gerekmez.

Ziyaretçi olarak almak istiyorsanız lütfen konu onaylayınca ya kadar sabredin iz ikinci bir konu yollamayınız

Hayırlı paylaşımlar diliyoruz

FORUM KURALLARI

Yorum yap

Mumsema dini soru sor

Kadınlara hanımlara duyurulur adet hayız ile ilgili konularınızı her gün düzenli olarak iki hoca hanım tarafından cevap vereceğiz sorularınızı bekliyoruz

Yorum yap

Soru sorun imamlar cevaplar
                Dini güzel sorularınızı bekliyoruz soru soracağınız zaman lütfen dini sorularınız başlık güzel olsun içerik açıklamalı olsun tam anlaşılsın kadın ve erkeği ilgilendiren bir konu ise cinsiyetinizi yazmayı unutmayın

Yorum yap

Mumsema Dini soru sor çok güzel istiyorum maşallah Allah nazardan saklasın
                  Art niyetli insanlar Allah fırsat vermesin
                  Dini soru cevap konusunda yardım eden herkesten Allah razı olsun başta hocalardan ve sonra Dini soru sorarlardan

Yorum yap

Mumsema Dini soru sor

Ben ve Hoca arkadaşlarım her gün dini sorularınızı cevaplamak için çaba sarf ediyoruz. Mumsema sitesi açıldığı günden beri elimizden geldiği kadar aynı günde cevap vermeye çalıştık ve yapmaya devam edeceğiz bazen gözümüzden kaçan sorular oluyor ya da cevap verme fırsatımız olmuyor bu konuda kusura bakmayınız
                    Mumsema ekibi gece gündüz hizmetinizdedir
                    Güzel sorularınızı bekliyoruz Allah'a emanet olun kolay gelsin

FORUM KURALLARI

Yorum yap

Dini sorular geliyor atta çok güzel İslami sorular geliyor
                      Dini Dini soru soracağım zaman lütfen başlıklar bugün olsun
                      Ziyaretçi soru gönderiyor soru çok güzel detaylı yazılmış ama konu başlığı acil yardım eden olaylar gibi kelimeler yazılıyor bunlar söyleniyor bilginize

Dini soru ve cevap da inşallah Mumsema sitesi yakında bütün dini sitelerin ilk sırasında yer alacak

Yorum yap

Mumsema Dini soru sor sitesi ilk 10'un sırada
                        Dini Dini soru sor yazınca acaba sizde kaçıncı sırada ve merak ediyorum

Yorum yap

Dini soru sor konusunda ilk sıradayız inşallah devam eder.
                          Dini sorularınızı bize yollayın gün içerisinden inşallah imkan dahilinde cevap vermeye çalışacağız
                          (Cevaplanmayan sorular bizde kayıtlıdır)

Lütfen dini sorularınızı sorarken başlığı düzgün yazın soru şeklinde olsun ve konu içerisine ayrıntılı yazın, mezhebinizi belirtin, cinsiyetinizi yazın çünkü dini cevaplar bazen kişiye ve mezhebe göre değişebiliyor

Yorum yap

Hocam Siteniz Çok Yararlı Ve Çok Güzel Allah Razı olsun sizden

Yorum yap

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
                            Hazırlanıyor...
                            X