Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Mumsema rüya yorumları

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hoş geldiniz değerli misafirimiz Rüyada beyaz gelinlik görmek mutlu bir hayata Ferah bir yaşama ve özel hayatınızın düzgün bir şekilde ilerlediğini ifade etmektedir. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

• Misafir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Selamun aleyküm. Evlenmek istediğim için dua ettiğim birisi vardı. Benim için hayırlı mı eğer hayırlı ise kolay mı zor mu nasip olacağı niyetiyle istihareye yattım. İstiharede annem haricinde hepimiz dışarıya bişey bakmak için çıkmıştık ve ev biraz dağınıktı gelince toplayacaktık. Eve geldiğimizde annemin bütün dolap kapaklarını açtığı öyle bıraktığı mutfak kap kaçaklarını da dağınık ama düzenli bir vaziyette mutfak masasına koyduğunu gördüm. Rüyamı inşAllah hayırla yorumlamanızı niyazı ediyorum.
      Ve Aleykümselam ve rahmetullah ve berekatuhu Hoşgeldiniz değerli misafirimiz dünyamızda çeşitli sıkıntılar çektikten sonra nasibinizi bularak da Hatay edeceğinizi ve burada gene sıkıntılar çekeceğim de Ancak genel olarak Özel hayatınızı iyi bir şekilde ilerleyeceğini ifade eden bir rüya anlamı çıkarılmaktadır Ayrıca evlilik gibi Önemli konularda istihare rüyası görmek şart olmadığını duygularımızda hareket etmelidir ve ayrıca aile kararı ile beraber evlilik gibi kararı nokta koymanızı ifade etmek isteriz.

Yorum yap

Selamin Aleykum
        -Ruyamda ici guzel ama cok eski bir karavan gordum. Dedem ve babaannem orada yasiyormus. Beni, ablami,kardesimi,annemi,yegenleri ve birkac yabanciyi gezdirmeye cikariyor.

Cam acik iceri cok ruzgar giriyor ben de uyariyorum kapatin araba sarsilmasin diye..ve nihayet sarsiliyor karavan ters devriliyor. Icinden dolu yemek kavonozlari da ters devriliyor ama kirilmiyor.

Acilen iceridekileri kurtarmaya calisiyorum. Ceset torbasi gibi bir ortunun icine sıkışmışlar, kesiyorum cabaliyorum bir sekilde babaannem dedemin ezildigini goruyorum (vefat etmisler) ama ailemdeki digerlerini kurtariyorum. Ablam kurtardigim halde nefes aliyor uyumaya devam ediyor sanirim yorulmus..

-birde ruyamda otizmli bir cocuk dagin tepesinden herkese tas atiyor. Kocaman taslari firlatmak istediginde (bir tanesi yesil) gidip uyariyorum ve kucuk zarar vermeyecek taslari at diyorum.
        Ve Aleykümselam ve rahmetullah ve berekatuhu Hoş geldiniz mi Misafiriniz dünyanızda sizlere kazanç olarak çeşitli kapılarının açılacağı bazı kaplarda zarar göreceğimiz bazılarında ister göze gelince ucu ifade eden ancak rızkınızın artarak devam edeceğinizi ifade eden ve rızkınız attığında dikkat etmeniz gereken helal haram kavramlarına ziyaret etmeniz gerektiği ile ilgili uyarılarda bulunan bir rüya anlamı ifade edilmektedir. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

• İyi gunler
          ruyamda sebebini bilmedigim bi nedenden dolayi hapise girmistim. Arada kocam yada aileside oluyordu yanimda.
          Biz acikinca balik tutup pisiriyorduk. Hapisin hemen yani denizdi ve denizden bursuru balik sahile vurmustu biz gezerken bile onlarin arasindan geciyorduk. Aralarda kilic baligida vardi. Yilan baligida. Hatta atilmis otalar bile vardi beklemede. Aradalarindan eşimle balik seciyorduk yemek icin karar veremedik. Sonra bian yine kendimi icerde gordum. Yerde yengecler vardi. Ben korkup kaciyordum ama arada onlara vurmayada calisiyordum.

Ruyamda eşimle ailesiyle ve fazlasiyla baliklar la dolu bi ruyaydi. İlgincti gercekten

Yorum yap

• Hoş geldiniz değerli misafirimiz rüyanızda İçinde bulunduğumuz sıkıntıları ifade eden ancak zaman içerisinde rahat ederek Ferah bir yaşam süreceksiniz maddi ve manevi olarak haklarımız sizleri açılacağı ancak Bu dönem içerisinde de inişli çıkışlı dönemlerin olabileceğini ifade eden bir rüya anlamı ifade edilmektedir. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

• Selamun aleyküm,rüyamda daha önce 3-4 kez gördüğüm yakınen tanımadığım ancak şahsen tanıdığım bir kızı gördüm.Bu kız bizim banyonun lavabosuna tereyağı koymuş yemek yapacağını söylüyordu.Bende kendisine o sırada yemeği burda yapmamasını abdest almam gerektiğini söyledim.Kızla muhabbetimiz sırasında bana abi dedi.Bende kendisine yaşıt olabileceğimizi bana abi demesine gerek olmadığını söyledim.Banyodaki lavabo yer mi değiştirdi tam hatırlamıyorum,bataryada bir arıza oldu ve su akmadı.Abdest alamadım.Su sesi geliyordu ancak su akmıyordu.bende aşağı kata su akacak diye tedirgin oldum.

Yorumlar mısınız acaba,hayırlı günler.

Yorum yap

• Ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berekatuhu Hoşgeldiniz değerli misafirimiz rüyanızın anlamı Gelecek dönem içerisinde var olan yaşantınızda çeşitli Hayır maddi ve manevi kapıların açılacağı Ancak bunun için sürekli olarak dikkat etmeniz Aksi takdirde çeşitli sıkıntılarla karşı karşıya gelebileceğini ifade eden bir rüya anlamı ifade edilmektedir. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

• Selâmün aleyküm. Rüyamda çok güzel bir bebek görüyordum (cinsiyetini hatırlamıyorum) ve henüz 4 aylık olmasına rağmen konuşuyordu. Bunun anlamı nedir ? (Gerçekte çok zor zamanlar geçirdiğimi de belirtmek isterim)

Yorum yap

• Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berekatuhu Hoşgeldiniz değerli misafirimiz rüyanızın anlamı Gelecek dönem içerisinde var olan yaşantınızda çeşitli Hayır maddi ve manevi kapıların açılacağı Ancak bunun için sürekli olarak dikkat etmeniz Aksi takdirde çeşitli sıkıntılarla karşı karşıya gelebileceğini ifade eden bir rüya anlamı ifade edilmektedir. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.
                    selamun aleyküm hocam,acaba hangi konuda neye dikkat etmem gerekiyor.Orayı biraz açıklar mısınız.
                    çok sağ olun çok teşekkür ederim sizlere.

Yorum yap

• Ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berakatuhu genel olarak ibadetlerinize davranışlarınıza ve çevrenizde var olan insanlara dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Yorum yap

Selâmün aleyküm. Rüyamda çok güzel bir bebek görüyordum (cinsiyetini hatırlamıyorum) ve henüz 4 aylık olmasına rağmen konuşuyordu. Bunun anlamı nedir ? (Gerçekte çok zor zamanlar geçirdiğimi de belirtmek isterim)
                        https://www.mumsema.com.tr/forum/sor...ek-g%C3%B6rmek

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                        Auto-Saved
                        Embarrassment :o Confused :confused: Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                        x
                        Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
                        x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
                        Hazırlanıyor...
                        X