Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Mumsema rüya yorumları

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berekatuhu Hoşgeldiniz değerli misafirimiz rüyanızın anlamı Yüce Allah Celle Celalühü tarafından sizlere verilecek olan manevi ve maddi bolluk ve sizler için açılacak kaplara işaret etmektedir şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

• Selamin aleykum
      hocam ruyamda bir agacin tepesine cikmisim ama agacin dogal dallari yerine normal tahtalardan olusmus ve biraz karmasik olmus. Agac yuksek bir agac ve ben en tepesindeyim.annem asagida bekliyor inmem icin. Inmeye calirken dal yerine gecen tahtalar biraz karisik oldugu icin biraz zorlaniyorum zayif ciliz bir tahtayi tutunca kirilacak diye panik yaparken hoop asagiya dusuyorum. Dusmeden once korkuyorum ama sonra asagi duserken korku kalmiyor, hic canim acimiyor sapasaglam bir sekilde asagiya dusup ayaga kalkiyorum

Yorum yap

• Selâmün aleyküm ben rüyamda sağ ayak parmaklarımdan başparmağımın yanındaki 2.ve 3. Parmağımın incinmiş olarak gördüm sarıyorum parmaklarımı ve aksayarak yürüyorum sevdiğim kişinin annesi beni istememiş bu kız deli demiş ama sonra iyi bir insan olduğumu anlamış rüyamda camide birlikte yemek yapıyoruz sonra uyandım yorumlarmısınız lütfen

Yorum yap

• Misafir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Selamin aleykum
          hocam ruyamda bir agacin tepesine cikmisim ama agacin dogal dallari yerine normal tahtalardan olusmus ve biraz karmasik olmus. Agac yuksek bir agac ve ben en tepesindeyim.annem asagida bekliyor inmem icin. Inmeye calirken dal yerine gecen tahtalar biraz karisik oldugu icin biraz zorlaniyorum zayif ciliz bir tahtayi tutunca kirilacak diye panik yaparken hoop asagiya dusuyorum. Dusmeden once korkuyorum ama sonra asagi duserken korku kalmiyor, hic canim acimiyor sapasaglam bir sekilde asagiya dusup ayaga kalkiyorum
          Ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berekatuhu Hoşgeldiniz değerli misafirimiz hayatımız içerisinde Murat ettiğiniz konularda çeşitli sıkıntılar ve zorluklarla karşılaştınız da vazgeçmeniz ve tekrar denemenin sonucunda hedeflerinize ulaşacağınızı ifade eden bir üye olarak yorumlanmaktadır. yürüyeceğimiz yolda ailenizin hayır duasını almayı unutma almanızı tavsiye ederiz. Şüphesiz en doğrusunu en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

Selâmün aleyküm ben rüyamda sağ ayak parmaklarımdan başparmağımın yanındaki 2.ve 3. Parmağımın incinmiş olarak gördüm sarıyorum parmaklarımı ve aksayarak yürüyorum sevdiğim kişinin annesi beni istememiş bu kız deli demiş ama sonra iyi bir insan olduğumu anlamış rüyamda camide birlikte yemek yapıyoruz sonra uyandım yorumlarmısınız lütfen
            Ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berekatuhu Hoşgeldiniz misafirimiz rüyanızın manası hayatımızda istediğiniz konularda çeşitli sıkıntılar çekeceğiniz i ancak manevi duygular içerisindeyim durumunda Ayrıca ailenizin hayır duasını almanız durumunda istediğiniz Murat'a edebileceğinizi ifade edilen güzel bir üye olarak tabir edilmektedir şüphesiz en doğrusunu en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

• Selâmün aleyküm hayırlı Cumalar ben birini seviyorum ama o kişinin bundan haberi yok rüyamda çok güler yüzlü ve güzel sohbet ettik ve benimle evlenmek niyetinde olduğunu bana söylüyordu rüyamı yorumlarmısınız

Yorum yap

• Selâmün aleyküm benim rüyamda babam birine yeni temiz bir battaniye verdi annemde neden verdin diye soruyo babam çok fakirdi diye verdim diyo annem hangi battaniyeyi verdin diye soruyo babam yeni aldığım battaniyeyi verdim diyo annemde tamam diyor rüyamı yorumlarmısınız

Yorum yap

Selâmün aleyküm hayırlı Cumalar ben birini seviyorum ama o kişinin bundan haberi yok rüyamda çok güler yüzlü ve güzel sohbet ettik ve benimle evlenmek niyetinde olduğunu bana söylüyordu rüyamı yorumlarmısınız
                  Ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berekatuhu Hoşgeldiniz değerli misafirimiz Eğer niyetiniz ciddiyse ailenize söylemeli ve bu teklifinizi karşı tarafa etmenizi tavsiye ederiz.

Yorum yap

Selâmün aleyküm benim rüyamda babam birine yeni temiz bir battaniye verdi annemde neden verdin diye soruyo babam çok fakirdi diye verdim diyo annem hangi battaniyeyi verdin diye soruyo babam yeni aldığım battaniyeyi verdim diyo annemde tamam diyor rüyamı yorumlarmısınız
                    Ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berekatuhu Hoşgeldiniz değerli misafirimiz rüyanızın manası gelecek Hayat içerisinde sizlere açılacak olan hayırlı kapıları ifade ettiğini belirtmek gerekmektedir şüphesiz en doğrusu en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

• Selamun aleyküm İstihare rüyam var. Babam sevdiğim biriyle düşman oldu arası düzelecek mi diye 3 defa yattım. İlk rüyamda babam amcamla kavga ediyordu amcam evini toplayıp sahil kenarı bir yere taşıyordu. Babam sonrasında barışmak ve geri getirmek için yanına gidip barışıp getiriyordu. 2. İse beyaz güvercin gördüm. Son rüyamda ise ilkokul öğretmenimin bana şiddet uyguladığından ve beni sevmediğini eskiden söylüyordum asla affetmem diyorum ve bi cafede oturup üniversite okuduğumu yaptıklarımı anlatıyordum ve o buna çok seviniyordu ve kalbim ona karşı yumuşamıştı

Yorum yap

• Ve Aleykümselam ve rahmetullah ve berekatuhu Hoşgeldiniz değerli misafirimiz rüyanızın anlamı zaman içerisinde ferahlı yazacağınız ve güzel bir rüya olarak ifade edilecek anlamına gelir yani ilerleyen zamanlarda barışacaklar mı ifade eden biri olarak anlam çıkarılmaktadır şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

• Selamun aleyküm. Benim evlilik düşündüğüm biriyle hayırlı mı diye istihareye yattım. İstiharelerimde hep ilk başta sıkıntı sonra feraha eriştiğimi görüyorum. Mesela en sok gördüğüm rüyam da hava bozuktu yağmur yağacak gibi bulutlu idi sonra hava açtı ve bulutlar çok güzel şekil oldu herkes o bulutların fotoğrafını çekmeye başladı. Yorumlarsanız sevinirim.

Yorum yap

• Hoş geldiniz değerli misafirimiz Ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berekatuhu rüyanızı çeşitli sıkıntılar çektikten sonra aynı şekilde rahat edeceğini ifade eden bir rüya anlamı çıkarılmaktadır. Ancak sizlere tavsiyemiz evlilik gibi ciddi konularda ailenizle Beraber karar almanızı tavsiye ederiz Çünkü istiharede Rüya şart değildir rüya ile amel yapmak uygun olmaz. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

• Selamünaleyküm
                              Rüyamda bir grupla otobüs yolculuğu yaparken mola veriyorduk. Bozüyük Dinlenme tesisinde durmuştuk. Orada herkes Yemeğe giderken ben de Mescit yazan yere gittim. Lavaboya girdim orada örtümü eşyalarımı askıya asıp abdest aldım bana rüyamın tabirini yapabilir misiniz

Yorum yap

• Ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berakatuhu hoşgeldiniz değerli misafirimiz rüyanızın anlamı alacağınız haberlerle veya alacağınız kararlar ile beraber geçmişte isteyeceğiniz günahların mağfiret olacak veya affedilecek işler yapacağınızı ve bu da size hayırla geri döneceğini ifade eden güzel bir rüya anlamı ifade edilmektedir şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle celalühu bilir.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                                Auto-Saved
                                Smile :) Big Grin :D Stick Out Tongue :p Frown :( Embarrassment :o Wink ;) Mad :mad: Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                                x
                                Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
                                x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
                                Hazırlanıyor...
                                X