Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Mumsema rüya yorumları

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Mumsema rüya yorumları

İslamda rüya tabirleri mumsema

RÜYA SOR

Mumsema Sitesi olarak Bugünden itibaren İnşallah Her gün düzenli olarak bize yolladığınız rüyaları tabir etmeye yorumlamaya çalışacağız.
    Rüyaları üye olarak açmanız daha uygundur(konunuz kaybolmaz, rahat bulursunuz) fakat dilerseniz misafir olarak de bize yollayabilirsiniz.

mumsema rüya yorumları

Üyelerimiz buradan yeni konu açarak rüyalarını yazabilirler TIKLA

Üye Olmadan (yeni konu açarak) Rüya yorumu ve Soru Sorabilirler TIKLA

(Not: Rüya yorumlarımız, en güvenilir rüya tabiri eserlerinde geçen ortak rüya yorumlarıdır)
    Mumsema "makaleler" başlığımızı ziyaret eder misiniz. yorum yazana dua ederiz

TIKLA OKU

Site Kurallarını Mutlaka Okuyalım

FORUM KURALLARI

Rüya ve Rüya Yorumları - Rüya Sor Cevap Bul

Etkisinde kaldığınız rüyalar çok merak ettiğiniz rüyalar unutamadığınız rüyaları bize yazın günlük olarak yorumlayalım
    Mumsema mumsema rüya tabirleri

Yorum yap

Selamun aleykum verahmatullahi vebereketehu,hocam gecen yıl bu zamanlarda rüyamda baba oluyorum kucağımda oğlumu seviyorum ama kimden olduğu an yok.sadece kuvağımda bebeği oğlum diye hitap ediyorum bebekte konuştu birkaç kelime söyledi,uyandığımda bi huzurlu hissettim kendimi.internette araştırdığım kadarıyla yebancı uyruklu biriyle evleneveğim ve çok mutlu bir hayatım olacağı yorumu yazıyor.Hocam sizin bu konudaki bilginiz nedir acaba...

Yorum yap

Değerli misafirimiz bu yanınızda çocuğunuzun olduğunu görmeniz Yani söyledim devam edecek bir şey görmeniz Allah tarafından sizlere verilecek biri bereket anlamına gelmektedir Ancak rüyanızın geri kalan kısmını hatırlamanız durumda ekleme yapark rüyanın yorumunu tamamlayabiliriz şüphesiz en doğrusu Allah Celle edilebilir.

Buradan rüyanınızı takip edebilirsiniz : TIKLA
        Selamun aleykum verahmatullahi vebereketehu,hocam gecen yıl bu zamanlarda rüyamda baba oluyorum kucağımda oğlumu seviyorum ama kimden olduğu an yok.sadece kuvağımda bebeği oğlum diye hitap ediyorum bebekte konuştu birkaç kelime söyledi,uyandığımda bi huzurlu hissettim kendimi.internette araştırdığım

Yorum yap

Selamün aleyküm hocam hayırlı olsun hocam ben rüyamda kocamla bir yerde otururken yanına bir kadın oturuyor sarışın genç güzel bir kız sana aşık oldum diyor kocama ben kızı kovuyorum bir süre sonra tekrar yanımızdan geçiyor ve yine ben sana aşık oldum diyor eşime ben kızıp ayağa kalkıyorum utanmaz karısının yanında babası yaşında adama aşk ilan ediyor diye kızıyorum sonra kızın yanına doğru gidiyoruz tartışmaya başlıyoruz kocamın bir kolunu diğer kolunu kız çekiştirmeye başlıyor kızın kolunuda başka bir kadın tutuyor böyle çekişirken bayır aşağı bir yol kız yere düşüp yuvarlanıyor bu sırada yukardan beyaz bir minibüs geliyor kız takla atarak yuvarlanır kendimi kafasını arabanın arkasina çarpıyor yaralanıyor bu sırada kızın ailesi olay yerine geliyor ben kızın babasına olayı anlatıyorum kızının yaptıklarını söylüyorum elimde görüntüler de var oradan izler görürsünüz diyorum .Ben sevdiğim adamla 18 yıldır evliyim ruyami yorumlarda iz çok memnun olurum teşekkür ederim
          ​​​​

Yorum yap

Hocam ruyada elimin serçe ve yuzuk Parmağı ustunden birazcık kopmustu sonrasini hatirlamiyorum matematik ogretmenimi gordum ve agladim sonra Biri dedi ki parmak kanseri olmussun

Allah rızası için ruyamı açıklarmısınız

Yorum yap

Hocam rüyam daha cevaplanmadı

Yorum yap

Hoşgeldiniz değerli Misafirlerimiz ziyaretçi sorularına bakarsanız sorularınız cevaplandığını göreceksiniz sorularınızı en iyi şekilde dini dayanaklar içerisinde cevaplamaya çalışıyoruz.

Yorum yap

Merhaba hocam
                  rüyamda güneş doğduktan sonra gördüm yanılmıyorsam. kabeymişim insanlar tavaf ediyor bende onların arasında yanlız benim önümde ki insanların ellerinde normal sokaklarda gördüğümüz güvercinlerden var ve bu kuşları kabenin duvarı sürüyorlar/vuruyorlar. ama hayvanlara zarar gelmiyor. yorumlarsanız sevinirim teşekkür ederim

Yorum yap

Hoş geldiniz değerli misafirlerimiz rüyanızın manası sizlerin amelleri ile ve çevrenizdeki amel sahibi insanlarla beraber ahiret hayatında çeşitli nimetlere düşeceğiniz anlamına gelen hayırlı bir Rüyadır şüphesiz en doğrusunu en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

Selamünaleyküm
                      Okuyup üfleyen bir hocaya gitmiştim. Sonra on rüyamda gördüm başımda iki tane yumurta kırıyordu. Bunu yorumlayabilir misiniz

Yorum yap

Aleyküm selam değerli misafirimiz rüyanızı ayrıntılı bir şekilde anlatırsanız sağlam bir yorum alabilirsiniz. Rüyanızın manası sizlerin dünya hayatında maddi kazançlar elde edeceğiniz anlamına gelmektedir.

Yorum yap

Merhaba, rüyamda beyaz dişi danam varmış ölmüş rahmetli dedem onun tüylerini kırpıyor bende kendi saç tarağımla onun tüylerini tarıyorum. Daha sonra ona yaptığı bu işin karşılığını vermek için 50 lira uzatıyorum almak istemiyor ama ısrar edip veriyorum. Aydınlık güzel bir rüyaydı uyandığımda huzurluydum. Teşekkür ederim hocam

Yorum yap

Selamun aleyküm hocam rüyamda eski oturduğum mahallede at gördüm birden fazlaydı ama bir tanesi kaçıyordu bende diyorum ki eski nişanlım elinden kaçırmış iki tane yana olması gerekirdi sonrasında beyaz bir inek üstümüze doğru geliyor benim ve kardeşlerimin üzerine yüksekçe bir yere çıkıyoruz ineğin başından tutuyoruz hadi ittirin diyorum hep beraber itttiriyoruz ineği ne anlama geliyor bu rüya acaba

Yorum yap

Misafir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Merhaba, rüyamda beyaz dişi danam varmış ölmüş rahmetli dedem onun tüylerini kırpıyor bende kendi saç tarağımla onun tüylerini tarıyorum. Daha sonra ona yaptığı bu işin karşılığını vermek için 50 lira uzatıyorum almak istemiyor ama ısrar edip veriyorum. Aydınlık güzel bir rüyaydı uyandığımda huzurluydum. Teşekkür ederim hocam

Hoş geldiniz değerli misafirimiz hayatında kayda değer atlayışlar yapacağınız anlamına gelen hayırlı bir rüyadır. Ancak bu önemli durumda çevrenizdekilere dikkat etmenizi öneririz.

Misafir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Selamun aleyküm hocam rüyamda eski oturduğum mahallede at gördüm birden fazlaydı ama bir tanesi kaçıyordu bende diyorum ki eski nişanlım elinden kaçırmış iki tane yana olması gerekirdi sonrasında beyaz bir inek üstümüze doğru geliyor benim ve kardeşlerimin üzerine yüksekçe bir yere çıkıyoruz ineğin başından tutuyoruz hadi ittirin diyorum hep beraber itttiriyoruz ineği ne anlama geliyor bu rüya acaba
                              Hoş geldiniz değerli misafirimiz bu dönemde sıkıntılar içinde olduklarınız görülmektedir. Bu sıkıntı dönem içerisinde manevi bir şekilde kendinizi düzeltikten sonra karşınıza çeşitli maddi kapılar açılacaktır.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                              Auto-Saved
                              Embarrassment :o Wink ;) Mad :mad: Confused :confused: Smile :) Big Grin :D Stick Out Tongue :p Frown :( Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                              x
                              Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
                              x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
                              Hazırlanıyor...
                              X