Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Rüyada Köpek tarafından kovalanmak

Collapse
X
 •  
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Rüyada Köpek tarafından kovalanmak

  Rüyamda boş çayır çimen bir arazideydim o araziyede atla(kahve rengi bir at)gitmiştim attan indiğimde biraz etrafı gezdim ve karşımda güzel gri ve siyah karışımı postlu bi köpek gördüm veya kurtta olabilir tam hatırlamıyorum ve beni kovaladığını gördüm at hemen yanıma gelerek ordan kaçverdim,küçük kardeşimin olduğu yere gittim tüfekle bekliyordu omu 1mermi bacağına isabet ettiği anda topallayarak kaçmaya kalktı ama 2 ci mermide köpeği beya kurdu öldürmüştü ve rüyadan uyandım

 • #2
  Hoş geldiniz değerli misafirimiz hayatımızda olumlu olayların olacağı rahat bir yaşam süreceğiniz ancak bu yaşam içerisinde bazı sıkıntıların ve zorlukların yaşanacağı Ancak bu sıkıntılardan da gene çabanızla ve çevrenizdekilerin yardımıyla kolaylıkla kurtularak güzel bir yaşam sürecini ifade etmektedir. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle celeluhu bilir.

  Yorum yap

  Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
  Auto-Saved
  Confused :confused: Embarrassment :o Stick Out Tongue :p Smile :) Mad :mad: Wink ;) Frown :( Big Grin :D Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
  x
  Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
  x

  Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

  Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

  Unconfigured Static HTML Module

  Collapse

  Static HTML Module Content
  Hazırlanıyor...
  X