Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Rüyada Çin e gitmek

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Rüyada Çin e gitmek

Selamün Aleyküm Rüyamda sevdiğim erkek erkek arkadaşıyla evimize geldiğini ve birlikte yemek yedik (ailece) komşumuz adam bizlere çokça kuru pasta yapıp getirmiş ben bir tane aldım ve yedim.
    Erkek arkadaşım babamdan Çin ülkesine gitmem için izin aldı ve kapımızın önüne çıktı ben de dürbünden baktım sanki sigara içiyordu ve kapıyı açtım sordum sen sigara içmiyordun dedim o da bana sigara degıl bak elimde tesbih var, tesbihin imamesini gösterdi bana
    Sonra beni bir kızla Çin'e gönderdi
    Biz motorla gittik 10 dakikada yetiştik
    Yanımdaki kızı telefonla aradı yarın o da buraya geleceğini ve oturup konuşacağımızı söyledi

Ve aleykümselam hoş geldiniz değerli misafirimiz rüyanızda sizleri çeşidin yemekler verileceğine bundan sonra bir haber alarak bir yolculuğa gireceğiniz bu yolculukta yapacağınız tercihlerle olumlu veya olumsuz sonuçlara katlanacağız ifade eden bir rüya tabiri içermektedir. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle celeluhu bilir.

Yorum yap

Merhaba rüyamda Allah için ağlıyordum, sonra bir oteldeyim ablam benim peşine verdi ve ben bir üst kata çıkıp en son odaya girdim ve kapıyı içeriden kilitledim
      ardından arkama dönmemle arkamda siyah gömlek ve siyah pantolonlu bir adam gördüm. Yorumlarınız için tşk ederim.

Yorum yap

Merhaba hoşgeldiniz değerli misafirimiz rüyanızın anlamı bir yere veya bir haber alacağınız bununla beraber mutluluk için ufak tefek sıkıntılar çekeceğiniz ifade etmektedir. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle celeluhu bilir.

Yorum yap

merhaba rüyamda evimize annemin adına yardım kolisi geliyor bir süre sonra benim de adıma yardım kolisi geliyor

Yorum yap

Merhaba Hoş geldiniz değerli misafirimiz rüyanızda yardım kolisinin gelmiş olduğunu görmeniz sizlerin ve ailenizin rızkınızın artıracağınızı ifade etmektedir. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle celeluhu bilir.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
            Auto-Saved
            Wink ;) Mad :mad: Frown :( Big Grin :D Confused :confused: Embarrassment :o Smile :) Stick Out Tongue :p Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
            x
            Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
            x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
            Hazırlanıyor...
            X