Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Rüyada Tabut Görmek

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Rüyada Tabut Görmek

Selamun Aleyküm hocam,
    inşAllah mesajımı en kısa sürede cevaplarsınız çünkü aklımdan çıkaramıyorum . Rabbimin verdiği mesajı merak ediyorum.
    rüyamda lüks bir jeepim varmış onu kullanıyorum. (Gerçek hayatta eski bir arabam var. ) arakada çocuğum da oturuyor.
    giderken bildiğim yol ama bir bakıyorum yol bitmiş. Sağımda solumda ve önümde merdivenler var birkaç basamaktan oluşan . Çok şaşırıyorum sonra sağıma bir bakıyorum ki 2-3 kişi tamamen yeşil örtülerle kaplı 5 tabutu iplerle koşarak taşıyorşar. Güya 3-4 balon tabutları uçuruyorlar . Koşarak ipleri bırakıyorlar. Tabutlar o kadar hızlı gökyüzüne uçuyor ki İzliyorum şaşırarak .5 tabutta birbirine sarılı. Birbirinden ayrı değilmiş. Tabutların içinde evliya varmış öyle hissediyorum .

Ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berekatuhu Hoşgeldiniz değerli misafirimiz rüyanızın anlamı sizlere Gelecek dönem içerisinde bir haber gelerek muradınız ın gerçekleşeceği ve büyük mal varlığı elde edeceğinizi ifade eden bir rüya olmakla beraber manevi bir türlü korumanız ve bu şekilde Devam etmeniz ile ilgili de uyarılarda bulunan güzel bir rüya olarak ifade etmek gerekmektedir. Şüphesiz en hayırlısını ve en doğrusunu Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

Kurban olurum Rabbime. Allah razı olsun değerli hocam.
      Allah’a emanet olunuz ...

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
      Auto-Saved
      Smile :) Big Grin :D Stick Out Tongue :p Frown :( Embarrassment :o Wink ;) Mad :mad: Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
      x
      Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
      x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
      Hazırlanıyor...
      X