Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Rüyada hoşaf görmek

Collapse

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Rüyada hoşaf görmek

Rüyamda kirazın olmamış hali olur ya sağlı iki tane sarkan aynı o şekilde erik hoşafı görüyorum kocaman tencerenin içinde, düğün evi gibi bir yerde kiler deyim tencereler kaynıyo, yerde tahta sofra ve kocaman tencere ve kepçe sürekli hoşaftan içtim bu arada gerçek hayatta hamileyim. Yorumlarsanız sevinirim. Kolay gelsin

Rüyamda kirazın olmamış hali olur ya sağlı iki tane sarkan aynı o şekilde erik hoşafı görüyorum kocaman tencerenin içinde, düğün evi gibi bir yerde kiler deyim tencereler kaynıyo, yerde tahta sofra ve kocaman tencere ve kepçe sürekli hoşaftan içtim bu arada gerçek hayatta hamileyim. Yorumlarsanız sevinirim.

Yorum yap

Hoş geldiniz değerli üyemiz rüyanızın manası şu anda var olan maddi zorlukların girecek çocukla beraber hızlı bir şekilde ve bereketli bir şekilde maddi kazancın artacağı ve hayatınızda huzurun daim olacağını işaret eden hayırlı bir bebek olarak yorumlanmaktadır şüphesiz en doğrusunu en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir. Gelen rızkınızı hayırlı yollar da helal yollarda harcamanız dileğiyle.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
      Auto-Saved
      Frown :( Smile :) Big Grin :D Stick Out Tongue :p Mad :mad: Confused :confused: Embarrassment :o Wink ;) Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
      x
      Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
      x

Cevap kısmına "mumsema" yazınız

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
      Hazırlanıyor...
      X