Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Rüyada Beyaz gelinlik siyah duvak

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Rüyada Beyaz gelinlik siyah duvak

  Selamün aleyküm hocam gördüğüm rüya aklımı çok meşgul ediyo ... Hislerimin olduğu biri vardı . Sonra onunla alakalı bir Rüya gördüm o bizim evdeydi evdede biraz kalabalık bir topluluk vardı . Bende ise beyaz bir gelinlik başımda da siyah bir duvak vardı tülden ve yine aynı şekilde siyah pullari olan bir duvak. Ama içerde bir soru soruyodum o kalabalıktan kimse benim soruma cevap vermezken bahsettiğim kişi cevap veriyordu . Fakat siyah duvak aklıma takıldı yorumlarsaniz çok memnun olurum

 • #2
  Ve aleykümselam değerli misafirimiz rüyanızın manası sizlerin güzel ve Ferah günlere ulaşabilmeniz için çeşitli sıkıntılar çekeceğiniz çeşitli sıkıntıları çektikten sonra Ferah ve rahat edeceğiniz anlamına gelmektedir Sizin burada yapmanız gereken sabırlı bir şekilde yüce Allah'a dua ederek sıkıntılı günleri atlatmak olacaktır Ayrıca siyah duvak konusuna takılmayınız. Bir Rüya bir kelime ile değil bir bütün olarak yorumlanabilir şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir .

  Yorum yap


  • #3
   Allah razı olsun İnşaAllah hocam

   Yorum yap

   Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
   Auto-Saved
   Smile :) Big Grin :D Stick Out Tongue :p Frown :( Embarrassment :o Wink ;) Mad :mad: Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
   x
   Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
   x

   Cevap kısmına "mumsema" yazınız

   Unconfigured Static HTML Module

   Collapse

   Static HTML Module Content
   Hazırlanıyor...
   X