Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Rüyada Annenin Doğum Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Hoş geldiniz Yarın misafirimiz Rabbim şifa versin rüyanızda çeşitli sıkıntılar olduğunu ifade etmekte ancak çeşitli sıkıntılara sabırla göğüs geldiğini taktirde ailenizle beraber zaman zaman sıkıntılar çektiniz bile Ferah ve rahat edeceğini ifade eden birine anlamı çıkarılmaktadır. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

Merhabalar
      rüyamda annanemin hamile olduğunu ve Hastanede doğumuna giriyorum annemle normal doğum olarak kolayca çok güzel bir bebek dünya ya getiriyor. Bunlar olurken bende hamileyim inşallah sende böyle kolayca ağrısız ve acısız doğum yaparsın diyorlar. O kadar güzel bir bebekti ki cinsiyetine bile bakmıyorum bilmiyorum.
      ve ben gerçekte de hamileyim yorumlayabilir misiniz?

Yorum yap

Hoş geldiniz değerli misafirimiz rüyanızın anlamı sizlerin yakın dönem içerisinde Allah'ın izniyle muradınıza edeceğinizi ve sıkıntılardan kurtulacaksınız ifade eden güzel bir rüya yorumu olarak değerlendirilebilir. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle celeluhu bilir.

Yorum yap

Selamin aleykum oglum 5 yasinda ruyasinda benim dogum yaptigimi gormus yani hastaneye gittigimizi ve doktor gobek deliginden buyuk acilmis yani sezaryen gibi dogum yaptigimi gormus ve bebegin uzerinde kanlar oldugunu gormus ve kendisi buyuk oldugunu gormus acaba ne anlama geliyor

Yorum yap

Ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berekatuhu Hoşgeldiniz değerli misafirimiz maddi olarak kazanç elde edeceğinizi ifade eden Bu Rüya belli bir dönem içerisinde çok sıkıntılı bir döneme gireceğinize bu dönemde ise sabırla beklememiz gerektiği hakkında sizlere uyarılarda bulunan bir rüya anlamı ifade edilmektedir. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle celeluhu bilir.

Yorum yap

İyi günler bende rüyamda annemin doğum yaptığını gördüm fakat rüyamda babamla annem kavgalıydı. Bu yüzden babam annemin doğumuna gitmiyor iş yerimizde çalışan bir ablamız annemle birlikte gidiyor babam gitmiyordu. Ve doğan bebek erkekti... Rüyamın tabiri nedir

Yorum yap

annem 55 yasnda ruyamda bi oglu olmus cok guzel bi bebekti cok seviyordum ben ilgileniyordum hep evliym ben birakip kendi evime zor gidiyordum

Yorum yap

Hoş geldiniz değerli misafirimiz anlamı neşeli Ferah maddi ve manevi olarak rahat bir döneme gireceğinize ifade eden güzel bir rüya anlamı olarak tabir edilmektedir. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle celeluhu bilir.

Yorum yap

Merhabalar. Çok garip bir rüyaydı o yüzden sorma gereği duydum. Rüyamda annem doğum yapıyordu. Kendi kendine doğuyordu ama çocuk ve sezeryandi. Çok kolay bir şekilde annemin karnini yırtıp çıkıyordu. Sonra bu cocukla aramızda bağ oluştu. Birbirimizi sevdik bayağı. Ayrıca bu çocuk doğduğundan kısa bir süre sonra konuşmaya başladı. Dişleri de vardı ve normalden büyüktü. Ama sadece benimle konuşuyordu diğerlerinden gizli bit şekilde. Sonra bana bu dünyanın bir oyun olduğunu izlendigimizi ve bir kurgunun içinde olduğumuzu söyledi. Kendisi de daha önce ölmüş tekrar bu bedende gelmiş. O yüzden herşeyi biliyormuş. Ben de Allah var mı peki diye soruyorum evet var diyor. Birkaç detay daha var ama hatırlayamıyorum. Nasıl yorumlanabilir bu rüya. Bu arada bebek erkekti.

Yorum yap

Hoş geldiniz değerli misafirimiz hayatınızda maddi olarak bir çok sorunla karşı karşıya kalarak zorluk içerisinde yaşayacağınız bir döneme gireceğinizi ifade etmektedir. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle celeluhu bilir.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                      Auto-Saved
                      Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Smile :) Stick Out Tongue :p Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                      x
                      Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
                      x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
                      Hazırlanıyor...
                      X