Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Rüyada Annenin Doğum Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Hoş geldiniz Yarın misafirimiz Rabbim şifa versin rüyanızda çeşitli sıkıntılar olduğunu ifade etmekte ancak çeşitli sıkıntılara sabırla göğüs geldiğini taktirde ailenizle beraber zaman zaman sıkıntılar çektiniz bile Ferah ve rahat edeceğini ifade eden birine anlamı çıkarılmaktadır. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

Merhabalar
      rüyamda annanemin hamile olduğunu ve Hastanede doğumuna giriyorum annemle normal doğum olarak kolayca çok güzel bir bebek dünya ya getiriyor. Bunlar olurken bende hamileyim inşallah sende böyle kolayca ağrısız ve acısız doğum yaparsın diyorlar. O kadar güzel bir bebekti ki cinsiyetine bile bakmıyorum bilmiyorum.
      ve ben gerçekte de hamileyim yorumlayabilir misiniz?

Yorum yap

Hoş geldiniz değerli misafirimiz rüyanızın anlamı sizlerin yakın dönem içerisinde Allah'ın izniyle muradınıza edeceğinizi ve sıkıntılardan kurtulacaksınız ifade eden güzel bir rüya yorumu olarak değerlendirilebilir. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle celeluhu bilir.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
        Auto-Saved
        Embarrassment :o Confused :confused: Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
        x
        Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
        x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
        Hazırlanıyor...
        X