Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Rüyada Annenin Doğum Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir

Collapse
X
 •  
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • #16
  Hoş geldiniz Yarın misafirimiz Rabbim şifa versin rüyanızda çeşitli sıkıntılar olduğunu ifade etmekte ancak çeşitli sıkıntılara sabırla göğüs geldiğini taktirde ailenizle beraber zaman zaman sıkıntılar çektiniz bile Ferah ve rahat edeceğini ifade eden birine anlamı çıkarılmaktadır. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

  Yorum yap


  • #17
   Merhabalar
   rüyamda annanemin hamile olduğunu ve Hastanede doğumuna giriyorum annemle normal doğum olarak kolayca çok güzel bir bebek dünya ya getiriyor. Bunlar olurken bende hamileyim inşallah sende böyle kolayca ağrısız ve acısız doğum yaparsın diyorlar. O kadar güzel bir bebekti ki cinsiyetine bile bakmıyorum bilmiyorum.
   ve ben gerçekte de hamileyim yorumlayabilir misiniz?

   Yorum yap


   • #18
    Hoş geldiniz değerli misafirimiz rüyanızın anlamı sizlerin yakın dönem içerisinde Allah'ın izniyle muradınıza edeceğinizi ve sıkıntılardan kurtulacaksınız ifade eden güzel bir rüya yorumu olarak değerlendirilebilir. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle celeluhu bilir.

    Yorum yap

    Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
    Auto-Saved
    Embarrassment :o Confused :confused: Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
    x
    Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
    x

    Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

    Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

    Unconfigured Static HTML Module

    Collapse

    Static HTML Module Content
    Hazırlanıyor...
    X