Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Rüyada Annenin Doğum Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir

Collapse
X
 •  
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Rüyada Annenin Doğum Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir

  Diyanet Rüyada Annenin Doğum Yaptığını Görmek Dini Rüya Tabiri

  Rüyada annesinin doğum yaptığını görmek kişinin annesinin vefat edeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi şayet annesinin kendisini doğurduğunu görüyor ise bu hasta olan birinin vefat edeceğine işarettir. Fakir bir insan annesinin doğum yaptığını görüyorsa bu onun mal ve mülk sahibi olacağına işarettir. Şayet rüyayı gören kişi varlıklı biri ise bu o kişinin mal kaybı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, ve kazancının bereketsiz olacağına işarettir. Rüyayı gören kişi annesinin bir kız çocuğu doğurduğunu görüyorsa bu kişi çok mutlu olacak ve sevinçli bir haber alacaktır. Şayet annenin doğurduğu çocuk erkek ise bu o kişinin hayatını derinden etkileyecek müjdeli bir haber alacağına işarettir. Şüphesiz Allah c.c. en doğrusunu ve en hayırlısını bilir.

 • #2
  Rüyamda annemin doğum yaptığını gördüm rüyamın tabiri nedir

  Yorum yap


  • #3
   Hoşgeldiniz değerli misafirimiz rüyanızın manası sizin annenizin doğum yapması dünya hayatında Size verilen rızıkların artması ve bol bir yaşantı içerisinde olacağınız anlamına gelmektedir Ancak sadece rüyanızın içerisinde annemizin doğum yapması bir rüyanın yorumlanması için yeterli değildir tam anlamıyla yazarsanız sağlam bir rüya yorumu elde edebilirsiniz şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

   Yorum yap


   • #4
    Kizim 7 yaşında annesinin doğum yaptığını görmüş annesinin gerçek hayatta hamile oldugunuda öğrendik rüyasının tabiri nedir kızımın

    Yorum yap


    • #5
     Derler misafirimiz hoşgeldiniz rüyanızın manası yukarıda yazmaktadır ancak dünyanın oluş şekli rüyanın içerisinde geçen olaylar ve rüyanın aşamaları şeklinde Eğer anlatırsanız rüyanız tam şekilde yorumlarına bilinmektedir.

     Yorum yap


     • #6
      Rüyamda annem bir erkek bebek doğum yapıyor. Babam da yanında. Ben yaşlı kadın nasıl bakacak diye yanına gidip bebeği kucağıma alıp seviyorum. Bebek çok küçük 15-20 cm. boylarında. Babam anneme pizza alıyor. Sonra annemi ziyarete gelen insanlar oluyor. Bunlar daha çok akrabalarımız.

      Yorum yap


      • #7
       Hoş geldiniz değerli misafirimiz rüyanız Şüphesiz Hayırlı ve bereketli bir Rüyadır. Rüyanızda size maddi ve manevi olarak bolluk kapıların açılacağını işaret etmektedir şüphesiz en doğrusu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

       Yorum yap


       • #8
        rüyamda annem kız bebek doğurdu. bende yanindaydim ona yardımcı oluyordum karnını ovuyordum. bebek doğduktan sonra odadan diğer kardeslerimi cagirdim hepimiz sasirmistik kardeşimiz olduğu için. ruyamin tabiri nedir

        Yorum yap


        • #9
         Değerli misafirimiz Hoşgeldiniz rüyanızda Gelecek dönem içerisinde manevi ve maddi olarak büyük boşlukları yaşayacağınızı ifade eden muradınızın gerçekleşeceğini ifade eden bir rüya anlamı çıkarılmaktadır. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

         Yorum yap

         Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
         Auto-Saved
         Smile :) Big Grin :D Stick Out Tongue :p Frown :( Embarrassment :o Wink ;) Mad :mad: Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
         x
         Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
         x

         Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

         Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

         Unconfigured Static HTML Module

         Collapse

         Static HTML Module Content
         Hazırlanıyor...
         X