Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Rüyada Annenin Doğum Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Rüyada Annenin Doğum Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir

Diyanet Rüyada Annenin Doğum Yaptığını Görmek Dini Rüya Tabiri

Rüyada annesinin doğum yaptığını görmek kişinin annesinin vefat edeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi şayet annesinin kendisini doğurduğunu görüyor ise bu hasta olan birinin vefat edeceğine işarettir. Fakir bir insan annesinin doğum yaptığını görüyorsa bu onun mal ve mülk sahibi olacağına işarettir. Şayet rüyayı gören kişi varlıklı biri ise bu o kişinin mal kaybı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, ve kazancının bereketsiz olacağına işarettir. Rüyayı gören kişi annesinin bir kız çocuğu doğurduğunu görüyorsa bu kişi çok mutlu olacak ve sevinçli bir haber alacaktır. Şayet annenin doğurduğu çocuk erkek ise bu o kişinin hayatını derinden etkileyecek müjdeli bir haber alacağına işarettir. Şüphesiz Allah c.c. en doğrusunu ve en hayırlısını bilir.

Rüyamda annemin doğum yaptığını gördüm rüyamın tabiri nedir

Yorum yap

Hoşgeldiniz değerli misafirimiz rüyanızın manası sizin annenizin doğum yapması dünya hayatında Size verilen rızıkların artması ve bol bir yaşantı içerisinde olacağınız anlamına gelmektedir Ancak sadece rüyanızın içerisinde annemizin doğum yapması bir rüyanın yorumlanması için yeterli değildir tam anlamıyla yazarsanız sağlam bir rüya yorumu elde edebilirsiniz şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

Kizim 7 yaşında annesinin doğum yaptığını görmüş annesinin gerçek hayatta hamile oldugunuda öğrendik rüyasının tabiri nedir kızımın

Yorum yap

Derler misafirimiz hoşgeldiniz rüyanızın manası yukarıda yazmaktadır ancak dünyanın oluş şekli rüyanın içerisinde geçen olaylar ve rüyanın aşamaları şeklinde Eğer anlatırsanız rüyanız tam şekilde yorumlarına bilinmektedir.

Yorum yap

Rüyamda annem bir erkek bebek doğum yapıyor. Babam da yanında. Ben yaşlı kadın nasıl bakacak diye yanına gidip bebeği kucağıma alıp seviyorum. Bebek çok küçük 15-20 cm. boylarında. Babam anneme pizza alıyor. Sonra annemi ziyarete gelen insanlar oluyor. Bunlar daha çok akrabalarımız.

Yorum yap

Hoş geldiniz değerli misafirimiz rüyanız Şüphesiz Hayırlı ve bereketli bir Rüyadır. Rüyanızda size maddi ve manevi olarak bolluk kapıların açılacağını işaret etmektedir şüphesiz en doğrusu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

rüyamda annem kız bebek doğurdu. bende yanindaydim ona yardımcı oluyordum karnını ovuyordum. bebek doğduktan sonra odadan diğer kardeslerimi cagirdim hepimiz sasirmistik kardeşimiz olduğu için. ruyamin tabiri nedir

Yorum yap

Değerli misafirimiz Hoşgeldiniz rüyanızda Gelecek dönem içerisinde manevi ve maddi olarak büyük boşlukları yaşayacağınızı ifade eden muradınızın gerçekleşeceğini ifade eden bir rüya anlamı çıkarılmaktadır. Şüphesiz en doğrusunu ve en hayırlısını Yüce Allah Celle Celalühü bilir.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                  Auto-Saved
                  Smile :) Big Grin :D Stick Out Tongue :p Frown :( Embarrassment :o Wink ;) Mad :mad: Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                  x
                  Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
                  x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
                  Hazırlanıyor...
                  X