Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

mumsema duası

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mumsema duası

Mumsema dan güzel dualar 1

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  mumsema duası.png
Görüntüleme: 488
Büyüklüğü:  310.2 KB (Kilobyte)

Allah'ım bize hakkı hak olarak göster ve tabi olmayı nasip eyle
    Ve bize batılı da batıl olarak göster ve sakınmayı nasip eyle

Mumsema dua örnekleri

ربنا اغفر لنا ولاخواننا الذين سبقونا بالايمان و لا تجعل في قلوبنا غل
    للذين امنوا ربنا انك رؤوف رحيم

Haşr suresi 10. Ayet

Rabbimiz! Bizi ve bizden önce gelip geçmiş imanlı kardeşlerimizi bağışla; kalplerimizde, iman edenlere karşı hiçbir kin bırakma!
    Rabbimiz! Şüphesiz ki sen çok şefkatli, çok merhametlisin! *

Yorum yap

Ramazan boyunca Dua’ya devam et!
      Allah’ım!
      Dillerimizi zikrinle coştur. Kalplerimizi günah kirlerinden arındır. Ruhlarımızı sana yakın olmanın esintileriyle ferahlat. Amin.
      Hayırlı sahurlar!

Yorum yap

mumsema duası

Okunuşu:

Allahumme einni ala zikrike ve şukrike ve husni ibadetike

Anlamı:
        Allah'ım seni anıp zikretmek, sana şükretmek ve güzel ibadet edebilmek için bana yardım et
        Mumsema "makaleler" başlığımızı ziyaret eder misiniz. yorum yazana dua ederiz

TIKLA OKU

Site Kurallarını Mutlaka Okuyalım

FORUM KURALLARI

Yorum yap

İbrahim suresi 40:
          Rabbimiz Beni ve soyumdan gelecekleri namazı devamlı kılanlardan eyle;
          Rabbimiz Duamı kabul eyle.
          NE MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE...

Yorum yap

Mumsema duası güzelmiş binlerce kere amin

Yorum yap

mumsema duası

"Ey Allah'ım! Hamdin tamamı ancak sanadır. Ey Allah'ım! Senin ge­nişlik verdiğini kimse daraltamaz, daralttığına ise kimse genişlik veremez. Senin dalâlette bıraktığını kimse hidayete erdiremez, senin hidayete ulaş­tırdığını kimse saptıramaz. Senin menettiğine kimse veremez, senin verdiği­ne kimse engel olamaz. Senin uzaklaştırdığını yaklaştıracak olmadığı gibi yaklaştırdığını da kimse uzaklaştıramaz.
              Ey Allah'ım! Bereketlerinden, rahmetinden, fazlu kereminden ve rız­kından bize genişçe ver. Ey Allah'ım! Ben değişmeyen ve zail olmayan kalıcı nimeti istiyorum.
              Ey Allah'ım! İhtiyaç anında nimeti, korku anında emniyeti istiyorum. Ey Allah'ım! Bana verdiğin ve menettiğin şeylerin şerrinden sana sığını­rım.
              Allah'ım! Bize imanı sevdir ve onu kalplerimizde süsle. Bize küfrü, fa-sıklığı ve isyanı çirkin göster ve bizi doğruyu bulanlardan kıl.
              Allah'ım! Bizim müslüman olarak ruhumuzu kabzet, müslüman ola­rak dirilt. Bizi bedbahtlara değil de salihlere ilhak eyle.
              Allah 'im! Senin peygamberlerini yalanlayan ve senin yolundan alıko­yan kâfirleri kahret. Onların üzerine azabını ve musibetini gönder.
              Ey gerçek ilâh olan Allah 'im! Kitap ehli olan kâfirleri de kahret."

Yorum yap

Mumsema duaları

Ey kalpleri evirip çeviren Allah'ım kalbimi dinin deve ibadetlerinde sabit kıl.

Allah'ım bize Hakkı hak olarak göster tabi olmayı nasip eyle batılı batıl olarak göster uzaklaşmayı nasip eyle

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                Auto-Saved
                Smile :) Big Grin :D Stick Out Tongue :p Frown :( Embarrassment :o Wink ;) Mad :mad: Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                x
                Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
                x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
                Hazırlanıyor...
                X