Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Kadınların renkli giyinmesi günah mı

Collapse

Collapse
X
 •  
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Kadınların renkli giyinmesi günah mı

  tesettürün rengi ile ilgili hadisler var mı

  Bir Müslüman kadın, hangi renkte isterse istesin giyinebilir. Yani İslam dini Müslüman kadınların giydikleri elbisenin rengi konusunda bir kısıtlaması yoktur. Müslüman kadın hangi rengi giymek isterse o renkte giysi giyebilir. Dinimize göre bir kadının giydiği elbisenin rengi önemli değildir. Önemli olan dine uygun ve mahremiyet göz önünde tutularak giyinmektir. Bir Müslüman kadının elleri, ayakları ve yüzü dışındaki her yerini örtmelidir. Bu örtünün renkli veya renksiz olması bir şey ifade etmez.

 • #2
  Islam dinine göre musluman kadın istediği her renkte giyinebilir. Yani müslüman bir kadın istediği renkte giysi giyebilir. Ancak islam dinine gore giyinmek şartı ile rengin hiçbir onemi yoktur. Yani müslüman bir kadın elleri, ayakları ve yuzu dışındaki her yerini kapatması ve vücut hatları belli etmeyecek şekilde giyinmek gerekir. Bu bir müslüman için sarttir.

  Yorum yap

  Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
  Auto-Saved
  Smile :) Big Grin :D Stick Out Tongue :p Frown :( Embarrassment :o Wink ;) Mad :mad: Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
  x
  Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
  x

  Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

  Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

  Unconfigured Static HTML Module

  Collapse

  Static HTML Module Content
  Hazırlanıyor...
  X