Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Adet sancısı günahlara kefaret midir

Collapse

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Adet sancısı günahlara kefaret midir

Adet sancısı günahlara kefarettir, çünkü Peygamberimiz Hz. Muhammed (S) ayağınıza bir diken bile batsa günahlara kefarettir buyurur.
    Acının azı ve çoğu önemli değil tüm rahatsızlıklar günahları silerler.
    Site Kurallarını Mutlaka Okuyalım

FORUM KURALLARI

Kadınların hayız (adet) halindeki yaşadıkları acılar,genel olarak bakılır ise başlarına gelen her hangi bir musibet sebebi ile meydana gelen acılardan bir farkı yoktur.

Yorum yap

(Sadece bayanlar)

Çok çok afedersiniz ben hasta olunca dayanılmaz sancılar çekiyorum, gerçekten çok kötü oluyorum. Gece uyanacak kadar sancılarım oldu en son. Ağlayacak dereceye geldiğim dahi oldu. Hayatımda böyle ağrılar çekip çekmediğimi hatırlamıyorum. Bir de her yıl nükseden bir cilt problemim var ilaç kullanmazsam çoğu tarafım böcek ısırıkları gibi şişip kaşınıyor (neden kaynaklandığını tam olarak bulamadık hala).
      Bu durumlar benim günahlarıma kefaret midir ?

Yorum yap

Çekilen her acı günahlara kefarettir. Hayız dönemindeki sancılarınız ile ilgili bir kadın doğum doktoru ile görüşmeniz gerekir o size hormon tahlilleri yapıp gerekli ilaçları verir hayız dönemindeki sancılar için hayızdan önce kullanılan ağrı kesici ilaçları vardır.

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
        Auto-Saved
        Embarrassment :o Wink ;) Mad :mad: Confused :confused: Frown :( Smile :) Big Grin :D Stick Out Tongue :p Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
        x
        Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
        x

Cevap kısmına "mumsema" yazınız

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
        Hazırlanıyor...
        X