Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Kadın menisi nasıl anlaşılır

Collapse
X
 •  
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Kadın menisi nasıl anlaşılır

  kadinlarda meninin geldiğini nasıl anlarız nasıl ayırt edeceğiz

  Bir kadının meşini renginden anlaşılır. Kadınlarda meni sarı renkli olmakla beraber (dışarı çıksa) bir sıvı şeklinde akar. Meni, eşlerin cinsel ilişki sırasında şehvetle çıkan bir akıntıdır. Meni gelmesi demek kişinin gusül abdesti alması gerektiği anlamına gelir. Çünkü dinimize göre şehvetle gelen meni kişiyi cünüp hale getirir bu da gusül abdestini almayı zorunlu hale getirir.

 • #2
  Kadından gelen meni erkeklerden gelen meniden daha farklıdır. Meni, yumurta beyazı gibidir ve kokuludur. Kuruyunca tabaka oluşturur.

  Yorum yap


  • #3
   Selamünaleyküm
   benim (afedersiniz)vajinamdan sarı bir leke gibi bir şey geldi.Bu meni midir?

   Yorum yap


   • #4
    Böyle bir şey yok herkes takmış sarı diye aişe validemizin sarıymış diye boşalma rengi sarı olacak diye bir şey yok kadın doğum uzmanları bile sarı olmadığını ispatlıyor yani herkesin ki farklı kiminin sarı kiminin kaygan ve şeffaf oluyor geneli şeffaf ve kaygandır bunu anlamak için cinsel ilişki veya ihtilam olmak lazım her kasılma gusül de gerektirmiyor meninin yani boşalma çıktığı anda zirve olur kalp hızlı atar çok kasılma ve çok yorulma olur iki kıpırdanma olmaz iki üç saniyede olmaz her kıpırdanma olduğunda hepimiz vesvese yapıp soru yazıyoruz hocalarda kızıyor

    Yorum yap


    • #5
     Herkesin boşalma sıvısı farklıdır hz.aişe validemizin sarı diye boşalma sıvısı sarı değildir.Genelde doktorlar Şeffaf ve kaygan olduğunu belirtiyor geneli böyle,senin sarı gelen akıntındır büyük ihtimal her sarı geldiğinde gusüle girersen ülkede su kalmaz, ki meni gelince yani boşalma olunca kalp çok hızlı atar çok kasılma ve çok yorulma olur iki kıpırdanma ile olmaz iki üç saniyeyle de olmaz azıcık kıpırdanma oluyor vesvese yapıyoruz hocalar kızıyor.

     Yorum yap


     • #6
      Herkesin sıvısı farklıdır aişe validemizin ki sarıydı diye boşalma rengi sarı değildir kadından şeffaf ve kaygan sıvı boşalma sıvısı diyor çoğu doktorlar sarı oluyorsa da farklı olabilir ama her sarı geldiğinde gusül alınmaz orgazm olunca alınır orgazm 2-3 saniyede olmaz meni gelince yani boşalma olduğunda çok kasılma olur çok yorulma olur kalp hızlı atması lazım iki etkilenmeyle olmaz her etkilenme de boşalma olmaz diye düşünüyorum biz bir şeyler olduğunda her etkilenmede vesvese yapıyoruz hocalar kızıyor

      Yorum yap

      Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
      Auto-Saved
      Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
      x
      Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
      x

      Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

      Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

      Unconfigured Static HTML Module

      Collapse

      Static HTML Module Content
      Hazırlanıyor...
      X