Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

5 dakikada Gusül nasıl alınır

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 5 dakikada Gusül nasıl alınır

Gusül nasıl hızlı alınır

guslün kısaca ve pratik bir şekilde nasıl alınacağını tarif edeceğim

önce lavaboya gidilir taharet yapılır daha sonra namaz abdesti alınır namaz abdestinden sonra vücutta kir yoksa baştan aşağı doğru Niyet ettim Allah rızası için gusül almaya diyerek kuru yer kalmayacak şekilde her taraf ıslatılır ve bu şekilde gusül tamamlanmış olur.

isteyen gusülden önce saçını şampuanla yabilir vücudunu sabun ile yıkayabilir

taharet almak abdest almak vücudu güzelce yıkadıktan sonra gusül almak hepsi 5 dakika en fazla uzatırsa dahi 10 dakikadır

Selâmün aleyküm. Gusül ile alakalı yeni konular açmadan önce keşke arama yapılsa çünkü zaten yeterince konu var...

Benim de ufak bir sorum var : Gusülde küpe deliklerini ıslatmamız şart mıdır ? (Özellikle ıslatmaya çalışmazsak su ulaşamaz diye düşünüyorum çok küçük delikler olduğu için.)

Yorum yap

Küpe yüzük ve sıkı olan bileziklerin altı ıslatılmalıdır
      Mumsema "makaleler" başlığımızı ziyaret eder misiniz. yorum yazana dua ederiz

TIKLA OKU

Site Kurallarını Mutlaka Okuyalım

FORUM KURALLARI

Yorum yap

Kardeş 5 dakikada gusül nasıl alınır biliyor Musun suyu iyice aç tazyikli olsun vücudunu hızlıca ıslat ağız ve burun sonra da yıkabilirsin sıkıntı olmaz hanefide sıra önemli değil ben bu şekilde yapıyorum vesveselerim vardı bu konuda senin gibi Allah’a şükür kurtuldum o konuda ama şimdi de mezi konusunu anlayamıyorum bazen avret mahalimde kasılmalar oluyor orgazm gibi oluyor ama istemeden oluyor isteyerek değil zirve olmuyor sadece kasılmalar orgazm gibi oluyor mezi mi acaba diyorum bilmiyorum evli değilim anlayamıyorum..

Yorum yap

Bu söz ettiğiniz akıntı mezidir

Yorum yap

Allah razı olsun hocam çok teşekkür ederim mezi olduğunu sanıyorum internete fazla girmemek lazım ama bugünde yine internette gezinirken şehvetlendim kasıldım ama zirve bir şey olmadı gusül almadım mezi olduğunu düşündüm doğru mudur ?

Yorum yap

Kardeşim vesvesen varsa niye kaşınıyorsun? Bir de rahat rahat yazıyorsun internette takıldım şehvetlendim. Mezi olsa ne olur meni olsa ne olur ? İnternette şehvet içeren şeyler izlemen sana günah olarak yeter. Gusüle gelene kadar düzeltmen gereken şeyleri düzelt. Şehvetlenmene sebep olan her şeyden uzak dur.

Yorum yap

5 dk da gusul abdesti alinir mi

Gusul abdestinde agza burna su verdikten sonra fiskiyenin altinda sadce bekleyerek alinan gusul gecerlimidir ovaladim vucudu
                2 -tirnak uzerindekinin devami sanirim deri gibi birsey var cogu i sanda olan onhn altindaki kirler gusle engel mi

Yorum yap

Merhabalar kolay gelsin cevap verebilcek biri varmı tekrar gusul almam mi lazim

Yorum yap

Fıskiye ile gusül alınabilir yeter ki her taraf ıslansın

Tırnak tırnak altındaki kirleri gidermeli veya kesmelisiniz
                    Mumsema "makaleler" başlığımızı ziyaret eder misiniz. yorum yazana dua ederiz

TIKLA OKU

Site Kurallarını Mutlaka Okuyalım

FORUM KURALLARI

Yorum yap

Tamam onu biliyorum ancak benim sorum 5 dkda sabunlanip yukardan fıskiyeden akan suyun altında 5 dk sadece bekledim o su butun vücuda yayilmismidir onu sordum

Yorum yap

Kardeşim onu sen kendin bilirsin emin olamıyorsan emin olacak şekilde yapın işinizi lütfen. Hayırlı Geceler

Yorum yap

Suyu tazyikli aç her tarafına suyu tut zaten her tarafına ulaşır tazyikli oldu mu mümkün değil su ulaşmamış olsun bayansan eğer saçlarını yıkarken zaten aşağı doğru aktığı için sırtım acaba yıkanmadı mı diye vesvese yapma yıkanıyor çünkü

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
                          Auto-Saved
                          Embarrassment :o Wink ;) Mad :mad: Confused :confused: Big Grin :D Stick Out Tongue :p Frown :( Smile :) Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
                          x
                          Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
                          x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
                          Hazırlanıyor...
                          X