Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Gusülde tırnak altına su meselesi

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Gusülde tırnak altına su meselesi

Gusül abdesti alırken tırnak araları, Gusül alırken tırnak aralarına su geçmeli mi?

Gusül abdesti alırken en önemli konulardan biri vücudunun her yerine suyun geçmesi ve temizlenmesidir. Buna tırnaklar da dahil. Gusül abdesti alırken tırnakların altına su geçmesini sağlamalıyız. Ayrıca tırnak altında oluşan kirlerden kurtulmayı kolaylaştırmak için sabundan yararlanmalıyız. Tırnaklarımıza sabun sürerek tırnakların altındaki kirlerden rahatlıkla kurtulabiliriz.
    Mumsema "makaleler" başlığımızı ziyaret eder misiniz. yorum yazana dua ederiz

TIKLA OKU

Site Kurallarını Mutlaka Okuyalım

FORUM KURALLARI

Selamın Aleyküm hocam benim sorum var ben gusülden önce tırnaklarımı hep kesiyorum hatta cok kısa kesiyorum etim bile gözüküyor ve banyoda gusül alırken en son tırnaklarımı ayak tırnağıma sokup su gecmesine sağlıyorum buna gerek var mı yoksa terlikden veya tutsam kendi su gecirir mi ayak tırnaklarıma el tırnaklarımda diğeri elimin tırnaklarıyla arasına sokup yapıyorum artık el tırnak etlerim kesildi acıyorda ve elimde şeytan tırnağı oluyor kesip orayıda ıslıyorum ayrıca kesilmiş tırnağın altına daha ne kadar su gidebilir zaten cok derin kesmişim bu bir vesvese mi tırnak kenarlarına su gider mi?

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
    Auto-Saved
    Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
    x
    Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
    x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
    Hazırlanıyor...
    X