Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Tam ihtilam olacakken uyanmak

Collapse
X
 •  
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Tam ihtilam olacakken uyanmak

  İhtilam olacakken uyanmak

  Bir kişi rüyasında cinsel yakınlaşmadan dolayı şehvetle gelen bir akıntı yani meni gelirse ve uyandığında bunu hatırlarsa gusül abdesti alması gerekir. Fakat tam meni gelebilecek durumda iken uyanır ve herhangi bir meni akıntısı da sonrasında olmaz ise gusül yani boy abdesti almaya gerek kalmaz. Yani önemli olan meninin gelip gelmediği konusudur. Gelmiş ise gusül edilir.

 • #2
  Uyurken rüyada veya normal hayatımızda beni çıkacağı sırada onu engellemek ya da dışarı çıkmaması gusül almaya gerek yoktur.
  Bir bir süre sonra yine çıkarsa yine göğsüm gerekir önemli olan çıkmaması

  Yorum yap


  • #3
   Hocam özür dileyerek bir soru sorucam hiç evlenmemiş bir kızda ihtilam olabilir mi . Olursa nasıl bir akıntı olur ve en önemlisi gusul gerekir mi lütfen cevap verir misiniz lütfen

   Yorum yap


   • #4
    İhtilam olacakken uyanmak

    Hocam ben rüyada bir kadınla yakınlaşma oldu ama ihtilam olmadım uyandım ihtilam olacakken öncesi bir şehvet hissi geliyor ya öyle bir durumda ama geçti geri hiç bir akıntı filan gelmedi biraz yürüdüm yine birşey yok sonra aradan bir iki saat geçti lavaboya gittiğimde zekeri sıktım sıvazlayarak bir damla sıvı geldi bu o rüyadan dolayı meni değildir mezi yada vedidır değil mi bazen rüya görmesem de gerçi bende böyle sıkınca çıkıyor.

    Yorum yap


    • #5
     Değerli Hocam benden gelen sıvı kendi kendine gelmedi hocamız yukarıda sonradan gelse gusül gerekir demiş ama ben bazen böyle dijital kontrol ediyorum o rüyadan iki saat sonra filan yine böyle yaparken bir damla kadar sıvı çıktı.normalde de bazen böyle yapınca bende şeffaf sıvı çıkıyor.

     Yorum yap


     • #6
      İhtilam olunca bazen tam ihtilam olacakken insan uyanır meni çıkmayabilir daha sonra meni çıkar... size tavsiyem bu durumda idrar yapın meni çıkıp çıkmadığı belli olur ona göre gusül alırsınız
      Mumsema "makaleler" başlığımızı ziyaret eder misiniz. yorum yazana dua ederiz

      TIKLA OKU


      Site Kurallarını Mutlaka Okuyalım

      FORUM KURALLARI

      Yorum yap

      Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
      Auto-Saved
      Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
      x
      Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
      x

      Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

      Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

      Unconfigured Static HTML Module

      Collapse

      Static HTML Module Content
      Hazırlanıyor...
      X