Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Tam ihtilam olacakken uyanmak

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tam ihtilam olacakken uyanmak

İhtilam olacakken uyanmak

Bir kişi rüyasında cinsel yakınlaşmadan dolayı şehvetle gelen bir akıntı yani meni gelirse ve uyandığında bunu hatırlarsa gusül abdesti alması gerekir. Fakat tam meni gelebilecek durumda iken uyanır ve herhangi bir meni akıntısı da sonrasında olmaz ise gusül yani boy abdesti almaya gerek kalmaz. Yani önemli olan meninin gelip gelmediği konusudur. Gelmiş ise gusül edilir.

Uyurken rüyada veya normal hayatımızda beni çıkacağı sırada onu engellemek ya da dışarı çıkmaması gusül almaya gerek yoktur.
    Bir bir süre sonra yine çıkarsa yine göğsüm gerekir önemli olan çıkmaması

Yorum yap

Hocam özür dileyerek bir soru sorucam hiç evlenmemiş bir kızda ihtilam olabilir mi . Olursa nasıl bir akıntı olur ve en önemlisi gusul gerekir mi lütfen cevap verir misiniz lütfen

Yorum yap

İhtilam olacakken uyanmak

Hocam ben rüyada bir kadınla yakınlaşma oldu ama ihtilam olmadım uyandım ihtilam olacakken öncesi bir şehvet hissi geliyor ya öyle bir durumda ama geçti geri hiç bir akıntı filan gelmedi biraz yürüdüm yine birşey yok sonra aradan bir iki saat geçti lavaboya gittiğimde zekeri sıktım sıvazlayarak bir damla sıvı geldi bu o rüyadan dolayı meni değildir mezi yada vedidır değil mi bazen rüya görmesem de gerçi bende böyle sıkınca çıkıyor.

Yorum yap

Değerli Hocam benden gelen sıvı kendi kendine gelmedi hocamız yukarıda sonradan gelse gusül gerekir demiş ama ben bazen böyle dijital kontrol ediyorum o rüyadan iki saat sonra filan yine böyle yaparken bir damla kadar sıvı çıktı.normalde de bazen böyle yapınca bende şeffaf sıvı çıkıyor.

Yorum yap

İhtilam olunca bazen tam ihtilam olacakken insan uyanır meni çıkmayabilir daha sonra meni çıkar... size tavsiyem bu durumda idrar yapın meni çıkıp çıkmadığı belli olur ona göre gusül alırsınız
            Mumsema "makaleler" başlığımızı ziyaret eder misiniz. yorum yazana dua ederiz

TIKLA OKU

Site Kurallarını Mutlaka Okuyalım

FORUM KURALLARI

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
            Auto-Saved
            Smile :) Stick Out Tongue :p Wink ;) Mad :mad: Big Grin :D Frown :( Embarrassment :o Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
            x
            Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
            x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
            Hazırlanıyor...
            X