Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Collapse

Kasılma gusül gerektirir mi

Collapse
X
  •  
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kasılma gusül gerektirir mi

Kadınlarda kasılma gusül gerektirir mi

Kadınların kasılmasından kasıt meni çıkmasından dolayı kasılma ise bu gusül gerekir.
    Fakat bazı kızlar en ufak bir şehevi harekette kendini org olmuş hisseder ve cünüp olduğunu zanneder.
    Kadın menisi dışarı çıkmayabilir fakat şehvet hareketlenmesi ile org.. anındaki kasılma arasında dağ kadar fark var.
    Normal kasılmalarda mezi akar, org.. kasılmalarında ize meni çıkar ve meni ile mezi arasında çok fark vardır.

Aşağıdaki alıntı yazıyı lütfen bazılarımız okusun ve kasılma ve org.. konusunda tıp ehli ne diyor bilsinler.

Nurcan çok saçmalıyorsun

Yorum yap

her gün oruç başlığı atıp kasılmaları mı yazacaksınız

Yorum yap

Hocam bizden mezi çıkıyor biz onu meni zannedip vesveseli sorular soruyoruz sanırım şimdi normalde benim çok afedersiniz öğrenmek için soruyorum boşalma rengim kaygan ve şeffaf geliyor hiç sarı olmadı şimdiye kadar ama bazen normal otururken çok kötü istemeden şehvetleniyorum el değmeden istimna yapmadan şehvet oluşuyor ve sonrasında kaygan şeffaf bir sıvı görüyorum bunun mezi mi meni mi olduğunu nasıl anlayacağım meni rengim şeffaf geliyor evli değilim bekar bir bayanım yardımcı olursanız sevinirim meni gusül gerekir yazıyor ilmihalde ama renkler çok kafa karıştırıyor bu durumda ne yapmalıyım ?

Yorum yap

Hocam ben bazen otururken kasılıyorum çok afedersiniz öğrenmek için soruyorum önden ve arkadan gibi sonra bir sıvı çıkıyor nedir bilmiyorum gusül abdesti almam lazım mı ?
          o... olmak için zirve olması lazım diyorlar kalp çok hızlı atması lazım diyorlar bu benim yaşadığım nedir hocam mezi mi acaba yardımcı olursanız çok sevinirim bu tarz sorulara cevap vermediğinizi biliyorum hocam en azından mezi mi değil mi hocam veya gusül almayın deyin yeterli

Yorum yap

Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
          Auto-Saved
          Smile :) Big Grin :D Stick Out Tongue :p Frown :( Embarrassment :o Wink ;) Mad :mad: Confused :confused: Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
          x
          Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Sil  
          x

Resimin üzerinde gösterilecek Mesajı veriniz

Güvenlik Kodu Grafiği Resmi Yenile

Unconfigured Static HTML Module

Collapse

Static HTML Module Content
          Hazırlanıyor...
          X